Domů » Jak to probíhá

S námi to funguje!

Co můžete očekávat, když se rozhodnete pro MedRoyal?

1

Úvodní konzultace

Po zaslání vašeho požadavku se vám během 24 hodin ozve naše koordinátorka. Vaše soukromí je pro nás důležité, proto od nás pro zaslání fotek získáte zabezpečený odkaz spolu s přesnými pokyny, jak se vyfotit. Poté si s vámi koordinátorka ujasní vaše představy a potřeby – nebojte se jí na zeptat opravdu na cokoliv.

Medroyal
2

Výběr lékaře

Jde nám o skvělý výsledek vaší operace. Disponujeme širokou sítí partnerských chirurgů a jejich rukopis dobře známe, díky tomu vám dokážeme při výběru vhodného lékaře objektivně pomoci. Koordinátorka osloví specialisty z našich partnerských klinik, aby s nimi váš případ zkonzultovala. Získá odborné posouzení 2 až 3 lékařů a spolu s vámi vybere toho nejvhodnějšího právě pro vás.

3

Příprava na zákrok

Estetický lékař rozhodne o ideálním postupu a prověří váš zdravotní stav. Mezitím s vámi koordinátorka provede online anamnézu. Pomůže vám také najít letenky, zajistí hotel v bezprostřední blízkosti kliniky a zařídí pro vás odvoz z letiště s německy mluvícím šoférem. Zároveň spolu vyřešíte otázku pojištění a financování. Zda se rozhodnete zaplatit najednou nebo na splátky, je jen na vás.

4

Čas na klinice

Ve většině případů můžete předoperační vyšetření vyřešit přímo na klinice. V případě, že by to nebylo možné, vezmete si výsledky vyšetření s sebou. V den operace vše proberete se svým chirurgem a po celou dobu se o vás bude starat personál, který mluví německy. S sebou si vezměte jen pravidelně užívané léky, osobní hygienu a spodní prádlo. Vše ostatní včetně stravování pro vás zajistí klinika.

Kapsulace prsou: Co byste měli vědět
5

Zotavení doma

Délka období rekonvalescence je individuální a závisí na druhu zákroku. Plastický chirurg vám vysvětlí, co v nejbližší době můžete dělat a co ne. V MedRoyal jsme vám stále k dispozici, a pokud budete mít jakékoliv dotazy, rádi vám pomůžeme. S lékař jsme v úzkém kontaktu, a tak vám vše zjistíme. Případně můžete za svým operatérem kdykoliv přijet na kontrolu přímo na kliniku.

Ptóza poprsí: Jak se zbavit povislého poprsí

Často se nás ptáte

Proč MedRoyal aneb jak vybrat nejlepšího chirurga pro můj výkon?

Disponujeme širokou sítí osvědčených plastických chirurgů a lékařů různých atestací a vynaložíme pro vás maximum úsilí, abychom pro vás získali toho nejvhodnějšího operatéra v Čechách. Díky velkému množství klientů, kteří se již do našich rukou svěřili, máme rozsáhlý přehled o chirurgických dovednostech a úspěších. Stavíme na výsledcích a poradíme vám objektivně.

Můžu přijet rovnou na operaci?

Ano, můžete. Tato varianta je velmi častá, protože většina klientů má k nám do Česka dlouhou cestu. Důležité pro nás je se ve vašem přání dobře zorientovat. Proto v zájmu nejlepšího výsledku oceníme, když si o vašich představách v klidu popovídáme. Zároveň vás poprosíme o zaslání vypovídajících fotek, aby váš MedRoyal konzultant získal lékařská posouzení nejlepších lékařů. Pokud se s navrženým řešením budete identifikovat, můžeme naplánovat konzultaci s následnou operací tak, abyste přijeli jen jednou. Jasnou alternativou pak zůstává možnost termínu konzultace. Rozhodne-li se pacient výkon po konzultaci podstoupit, zákrok se plánuje až při další návštěvě.

Ušetřím, když oslovím kliniku napřímo?

Nemusíte. V případě, že v nás vložíte důvěru a začneme společně plánovat termín operace, požádáme vás o tzv. depozit, který představuje zálohu k operaci. Většinou tato záloha tvoří asi 20 % z celkové částky a představuje jistotu nejen pro nás, ale hlavně pro lékaře a kliniku, že pacient opravdu plánuje přijet. Pokud byste raději daného lékaře nejdřív poznali, než zálohu převedete, můžeme vám naplánovat i pouhou konzultaci s tím, že případný zákrok by proběhl při vaší další návštěvě.

Můžu využít možnost financování na splátky?

Ano. V současné době existují poskytovatelé úvěru na zdravotní služby. Úvěr lze zajistit buď na celou nebo částečnou částku operace. Je třeba myslet na to, že vyřízení úvěru není ze dne na den a trvá přibližně měsíc. To je nutné zohlednit při plánování termínu operace, aby byl úvěr vyplacen před výkonem včas. Více o možných splátkách se dozvíte zde nebo nás oslovte napřímo.

Vyberte si službu

Zákroky Medroyal - Služby

Poptejte nezávazně ty nejlepší lékaře

Získejte zdarma posouzení Vašeho přání od 2 až 3 nejlepších chirurgů do 3 dnů

Nezávazně poptat