Domů » Jak to probíhá

S námi to funguje!

Co vás čeká

1

Úvodní konzultace

Po zaslání vašeho požadavku se vám během 24 hodin ozve naše koordinátorka. Vaše soukromí je pro nás důležité, proto od nás pro zaslání fotek získáte zabezpečený odkaz spolu s přesnými pokyny, jak se vyfotit. Poté si s vámi koordinátorka ujasní vaše představy a potřeby – nebojte se jí na zeptat opravdu na cokoliv.

Medroyal
2

Výběr lékaře

Jde nám o skvělý výsledek vaší operace. Disponujeme širokou sítí partnerských chirurgů a jejich rukopis dobře známe, díky tomu vám dokážeme při výběru vhodného lékaře objektivně pomoci. Koordinátorka osloví specialisty z našich partnerských klinik, aby s nimi váš případ zkonzultovala. Získá odborné posouzení 2 až 3 lékařů a spolu s vámi vybere toho nejvhodnějšího právě pro vás.

3

Příprava na zákrok

Estetický lékař rozhodne o ideálním postupu a prověří váš zdravotní stav. Mezitím s vámi koordinátorka provede online anamnézu. Pomůže vám také najít letenky, zajistí hotel v bezprostřední blízkosti kliniky a zařídí pro vás odvoz z letiště s německy mluvícím šoférem. Zároveň spolu vyřešíte otázku pojištění a financování. Zda se rozhodnete zaplatit najednou nebo na splátky, je jen na vás.

4

Čas na klinice

Ve většině případů můžete předoperační vyšetření vyřešit přímo na klinice. V případě, že by to nebylo možné, vezmete si výsledky vyšetření s sebou. V den operace vše proberete se svým chirurgem a po celou dobu se o vás bude starat personál, který mluví německy. S sebou si vezměte jen pravidelně užívané léky, osobní hygienu a spodní prádlo. Vše ostatní včetně stravování pro vás zajistí klinika.

Medroyal - Služby
5

Zotavení doma

Délka období rekonvalescence je individuální a závisí na druhu zákroku. Plastický chirurg vám vysvětlí, co v nejbližší době můžete dělat a co ne. V MedRoyal jsme vám stále k dispozici, a pokud budete mít jakékoliv dotazy, rádi vám pomůžeme. S lékař jsme v úzkém kontaktu, a tak vám vše zjistíme. Případně můžete za svým operatérem kdykoliv přijet na kontrolu přímo na kliniku.

Medroyal - Služby

Často se nás ptáte

Proč MedRoyal aneb jak vybrat nejlepšího chirurga pro můj výkon?

Disponujeme širokou sítí osvědčených plastických chirurgů a lékařů různých atestací a vynaložíme pro vás maximum úsilí, abychom pro vás získali toho nejvhodnějšího operatéra v Čechách. Díky velkému množství klientů, kteří se již do našich rukou svěřili, máme rozsáhlý přehled o chirurgických dovednostech a úspěších. Stavíme na výsledcích a poradíme vám objektivně.

Můžu přijet rovnou na operaci?

Ano, můžete. Tato varianta je velmi častá, protože většina klientů má k nám do Česka dlouhou cestu. Důležité pro nás je se ve vašem přání dobře zorientovat. Proto v zájmu nejlepšího výsledku oceníme, když si o vašich představách v klidu popovídáme. Zároveň vás poprosíme o zaslání vypovídajících fotek, aby váš MedRoyal konzultant získal lékařská posouzení nejlepších lékařů. Pokud se s navrženým řešením budete identifikovat, můžeme naplánovat konzultaci s následnou operací tak, abyste přijeli jen jednou. Jasnou alternativou pak zůstává možnost termínu konzultace. Rozhodne-li se pacient výkon po konzultaci podstoupit, zákrok se plánuje až při další návštěvě.

Vyberte si službu

Zákroky Medroyal - Služby

Hledáte nejlepšího specialistu?

Již jsme doporučili chirurga více něž 7500 spokojeným klientům a to zcela zdarma.

Drop files here or
Max. file size: 16 MB.
    GDPR(Required)
    This field is for validation purposes and should be left unchanged.