Domů » Zákroky » Liposukce mužských prsou

Liposukce mužských prsou

Liposukce hrudníku neboli odsátí tuku z prsou patří mezi časté zákroky vyhledávané muži, kteří nejsou spokojení se svými žensky působícími prsy, cviky na zmenšení prsou jim nepomáhají a nechtějí, aby se jim pod každým uplejším trikem rýsovaly.

Zobrazit více Medroyal - Služby

Jak najít nejlepšího chirurga pro můj výkon?

Široká síť klinik napříč Českou Republikou

21 partnerských klinik, 46 spolupracujících lékařů, 6500 spokojených klientů

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 chirurgy

Získáte 2 - 3 nezávislé indikace ke svému případu. Všechny poté proberete s Vaší koordinátorkou a společně zvolíte to pravé řešení

Všechny naše služby jsou zdarma

Platí nás kliniky, kterým odebíráme velké množství práce, Vy nemusíte :)

Efektivní řešení velkých prsou

Velký tukový polštářek na prsou je možné řešit buď pomocí moderní metody ultrazvukové liposukce VASER Lipo nebo na bázi vodního paprsku. Způsob provedení operace závisí na velikosti tukového polštářku. Dalšími důvody pro zvětšené poprsí může být gynekomastie nebo pseudogynekomastie, kdy není přítomno tukové těleso, ale odstraňuje se zduřelá prsní žláza. Nejlepší řešení právě pro vás vám doporučí váš estetický chirurg, kterého společně vybereme. Věříme, že budete s výsledkem maximálně spokojeni. V případě, že půjde jen o liposukci, bude stačit lokální anestezie. Pokud se bude odstraňovat celá prsní žláza, čeká vás operace v celkové anestezii.

Proč využít služeb MedRoyal? Bude to drahé?

zadat poptávku
1

Zajistíme nejlepšího chirurga pro Váš výkon v rámci České Republiky

2

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 plastickými chirurgy a ty Vám podrobně představíme

3

Naše služby jsou zcela ZDARMA, využilo jich za 8 let více než 6500 klientů

Možnosti splátek

Ozvěte se, rádi vám pomůžeme při zajištění úvěru. Zda uhradíte částku najednou nebo preferujete placení na splátky, je jen na vás. Možný je i částečný úvěr.

Chci vědět více

Pojištění

Riziko komplikací při výkonu nebo po něm je velmi nízké a společnou volbou toho nejlepšího chirurga děláme maximum proto, aby k ničemu takovému nedošlo. Přesto nemůže žádný lékař komplikaci zcela vyloučit. Pojištění operace dává smysl a pacientů a pacientek, které si svou estetickou operaci pojišťují, stále přibývá. I v tomto ohledu vám budeme rádi nápomocni. Oslovte nás.

Chci vědět více
Jsem moc šťastná, že jsem se obrátila na MedRoyal. Moje koordinátorka i celý tým mi vdechli nový postoj k životu.
Daniela Spörrer
Pomohli jste mi najít skvělou kliniku, skvělého lékaře i tým. Vše jsme vyřešili jednoduše na Whatsappu – konzultaci, rezervaci hotelu i způsob financování.
Diana Bratz-Schulz
Mé prvotní obavy brala Elisa vážně. Na vše dokázala odpovědět a vždy mě uklidnila. Společně jsme vybrali vhodného lékaře. Výsledek je skvělý.
Charlotteö Belhaj
V MedRoyal se postarali o vše od nabídky až po pobyt na klinice. Pomohli mi i s rezervací hotelového pokoje pro mého manžela, který mě doprovázel.
Sandra W
Děkuju svému chirurgovi, jeho týmu a koordinátorce z MedRoyal. Vstřícný personál s takovým nasazením a energičností se opravdu jen tak nevidí.
Werner Voig
Koordinátorka mi zodpověděla všechny dotazy nejen před operací, ale i po ní. Spojila se s lékařem a vše potřebné zjistila. Zkrátka tu byla vždy pro mě.
Inja Meyerdierks
Vše bylo skvěle zorganizováno – jak agenturou, tak klinikou. Po celou dobu jsem se cítila v dobrých rukou. Děkuji!
Bianca Pami
Lidé z MedRoyal Vám pomohou vybrat lékaře, naplánovat celou operaci a jsou tu pro Vás i po léčbě.
Maria Schulz

S čím pacienti kombinují nejčastěji

Často se nás ptáte

Může se časem tuk v prsou znovu objevit?

Liposukce prsou nezmění fungování vašeho metabolismu. I nadále si proto hlídejte váhu, jezte zdravě a pravidelně sportujte. Nicméně je pravda, že po liposukci se vám může tuk ukládat více do jiných tělesných partií – například do břicha.

Jaká metoda prsní liposukce je pro mě nejvhodnější?

Jaká technika je nejlepší právě pro vás vám doporučí váš plastický chirurg, kterého společně zvolíme. O klinikách estetické chirurgie i jednotlivých specialistech v Česku máme přehled, díky tomu jsme schopni vám dobře poradit.

Hledáte nejlepšího plastického chirurga v Čechách?

Již jsme doporučili plastického chirurga více něž 6500 spokojeným klientům a to zcela zdarma.

V jakém časovém rozmezí se vám můžeme ozvat:
Drop files here or
Max. file size: 256 MB.
    This field is for validation purposes and should be left unchanged.