Domů » Zákroky » Lifting čela a zvednutí obočí

Lifting čela a zvednutí obočí

Přemýšlíte o vyhlazení vrásek na čele nebo máte pocit, že vaše obočí pokleslo? Lifting čela a browlifting jsou chirurgické zákroky, které pozvednou čelo a obočí, odstraní zamračený výraz a rozjasní a omladí celý obličej.

POPTAT NEJLEPŠÍHO LÉKAŘE Medroyal - Služby

Jak najít nejlepšího chirurga pro můj výkon?

Široká síť klinik napříč Českou Republikou

21 partnerských klinik, 46 spolupracujících lékařů, 6500 spokojených klientů

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 chirurgy

Získáte 2 - 3 nezávislé indikace ke svému případu. Všechny poté proberete s Vaší koordinátorkou a společně zvolíte to pravé řešení

Všechny naše služby jsou zdarma

Platí nás kliniky, kterým odebíráme velké množství práce, Vy nemusíte :)

Medroyal - Služby

Co s vráskami na čele

Lifting čela podstupují muži i ženy nejčastěji ve věku mezi 40 až 65 lety, ale i mladší. Nad čelem mezi vlasy jsou vedeny řezy, jejichž rozsah závisí na charakteru a míře poklesu. Takzvaný browlift se naopak provádí pro cílené zvednutí povislého obočí a řez je situován v horní hraně obočí.

Oba výkony významně rozjasní okolí očí a výsledný efekt je velmi výrazný a často trvalý. Tento druh obličejové chirurgie vyžaduje maximální zručnost a preciznost. Pomůžeme vám vybrat lékaře, který je na lifting čela opravdovým specialistou.

 Operace probíhá v lokální nebo celkové anestezii a trvá maximálně 2 hodiny. 

Proč využít služeb MedRoyal? Bude to drahé?

Zobrazit kontakty
1

Zajistíme nejlepšího chirurga pro Váš výkon v rámci České Republiky

2

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 plastickými chirurgy a ty Vám podrobně představíme

3

Naše služby jsou zcela ZDARMA, využilo jich za 8 let více než 8500 klientů

Medroyal - Služby

Jaké jsou další možnosti

Možnosti splátek

Ozvěte se, rádi vám pomůžeme při zajištění úvěru. Zda uhradíte částku najednou nebo preferujete placení na splátky, je jen na vás. Možný je i částečný úvěr.

Financování

Pojištění

Riziko komplikací při výkonu nebo po něm je velmi nízké a společnou volbou toho nejlepšího chirurga děláme maximum proto, aby k ničemu takovému nedošlo. Přesto nemůže žádný lékař komplikaci zcela vyloučit. Pojištění operace dává smysl a pacientů a pacientek, které si svou estetickou operaci pojišťují, stále přibývá. I v tomto ohledu vám budeme rádi nápomocni. Oslovte nás. 

Pojištění
Pomohli jste mi najít skvělou kliniku, skvělého lékaře i tým. Vše jsme vyřešili jednoduše na Whatsappu – konzultaci, rezervaci hotelu i způsob financování.
Diana Bratz-Schulz
Mé prvotní obavy brala Elisa vážně. Na vše dokázala odpovědět a vždy mě uklidnila. Společně jsme vybrali vhodného lékaře. Výsledek je skvělý.
Charlotteö Belhaj
Děkuju svému chirurgovi, jeho týmu a koordinátorce z MedRoyal. Vstřícný personál s takovým nasazením a energičností se opravdu jen tak nevidí.
Werner Voig
V MedRoyal se postarali o vše od nabídky až po pobyt na klinice. Pomohli mi i s rezervací hotelového pokoje pro mého manžela, který mě doprovázel.
Maria Schulz
Vše bylo skvěle zorganizováno – jak agenturou, tak klinikou. Po celou dobu jsem se cítila v dobrých rukou. Děkuji!
Bianca Pami
Koordinátorka mi zodpověděla všechny dotazy nejen před operací, ale i po ní. Spojila se s lékařem a vše potřebné zjistila. Zkrátka tu byla vždy pro mě.
Inja Meyerdierks
Maria Schulz

Často se nás ptáte

Jaká je cena liftingu čela a browliftingu?

Přesnou cenu zákroku vám rádi sdělíme před vašim finálním rozhodnutím. Jelikož se ale každý zákrok ve své náročnosti poměrně liší, nelze cenu stanovit před tím, než zjistíme všechny vaše požadavky a na základě nich vyhodnotíme vaši indikaci. V rámci ceny je vždy zahrnuta konzultace s plastickým chirurgem, předoperační vyšetření, aplikace příslušné anestezie, operační výkon, pooperační hospitalizaci.

Je lifting čela a browlifting bolestivý?

Nemusíte se bát. Pooperační bolest je podchycena v prvních dnech analgetiky. Běžně se v místě řezu objevují modřiny a otoky, které se mohou přesouvat na tvář a oční víčka.

Kdy dojde k vytažení stehů?

Stehy budou odstraněny kolem 10. dne po zákroku. Od 12. dne můžete začít s tlakovou masáží jizev.

Poptejte nezávazně ty nejlepší lékaře

Získejte zdarma posouzení Vašeho přání od 2 až 3 nejlepších chirurgů do 3 dnů

Nezávazně poptat