Domů » Zákroky » Modelace paží

Modelace paží

Dodejte svým rukám mladistvou pevnost a sobě velkou dávku sebevědomí. Díky plastické operaci budou vaše paže opět vypadat harmonicky.

POPTAT NEJLEPŠÍHO LÉKAŘE Modelace prsou po porodu: Jak se vyrovnat s tělesnými změnami po těhotenství

Jak najít nejlepšího chirurga pro můj výkon?

Široká síť klinik napříč Českou Republikou

21 partnerských klinik, 46 spolupracujících lékařů, 6500 spokojených klientů

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 chirurgy

Získáte 2 - 3 nezávislé indikace ke svému případu. Všechny poté proberete s Vaší koordinátorkou a společně zvolíte to pravé řešení

Všechny naše služby jsou zdarma

Platí nás kliniky, kterým odebíráme velké množství práce, Vy nemusíte :)

Řezy u modelace paží

Zpět ke krátkým rukávkům

Co je modelace paží

Plastická operace paží neboli Brachioplastika je chirurgický zákrok, který pomáhá zejména ženám efektivně odstranit nadbytky kůže od podpaží až takřka k loktům. Převážně jsou tyto převisy kůže způsobeny přirozeným stárnutím, ale také vlivem velké ztráty hmotnosti. Během operace se vypne povislá kůže a podkožní tkáně.

Dosáhněte nejlepších výsledků

Délka a míra řezu se odvíjí od rozsahu povadnutí kůže na pažích. Někdy stačí krátký řez v podpaží,někdy je nutné řez protáhnout až do vnitřní strany paží, který v zájmu dobrého výsledku může vést až téměř k úrovni předloktí. Dokonalého výsledku lze dosáhnout i promyšlenou kombinací s liposukcí paží. Je-li povadnutí v oblasti paží mírného rozsahu, může naopak v některých případech pomoci pouhá liposukce, která do určité míry dokáže hojivým procesem nabudit elasticitu podkoží a paže tak dostatečně zpevní.  

Získejte zkušeného chirurga

Plastická operace paží nepatří mezi nejvyhledávanější zákroky a o to důležitější je taková volba lékaře, která stojí na úspěšně provedených modelacích paží. Pomůžeme Vám s bezpečným výběrem špičkového plastického chirurga, jehož práci po modelaci paží dobře známe. Snažíme se tak maximalizovat pravděpodobnost Vašeho úspěšného výsledku a míru vaší radosti.  

Základní informace

Trvání zákroku: cca 2 hodiny

Anestezie: celkové anestetikum

Pobyt na klinice: 1-2 dny

Rekonvalescence: cca 2 týdny

Jizva: na vnitřní straně paží

Sportování: cca 4-8 týdnů

Medroyal

Proč využít služeb MedRoyal? Bude to drahé?

Zobrazit kontakty
1

Zajistíme nejlepšího chirurga pro Váš výkon v rámci České Republiky

2

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 plastickými chirurgy a ty Vám podrobně představíme

3

Naše služby jsou zcela ZDARMA, využilo jich za 8 let více než 8500 klientů

Prohlédněte si další možnosti

Co vás čeká

1

Před operací

Dva týdny před zákrokem se vyvarujte aspirinu a dalších léků způsobujících ředění krve. Konzumaci alkoholu a kouření omezte pár dní před zákrokem na minimum. V ideálním případě se kouření vyhněte úplně. Není nutné vysazovat antikoncepci před operací.

2

Během operace

Modelace paží probíhá v celkové anestezii a vyžaduje tedy po zákroku hospitalizaci. Při operaci chirurg odstraňuje povislou kůži a podkoží a vypíná kožní kryt paží. Je-li součástí zákroku plánována i liposukce, zavede chirurg liposukční kanylu malými vpichy do podkoží, kde tuk rovnoměrně odsaje. V případě, že si to budete přát, můžete před zahájením operace dostat zklidňující léky.   

Kapsulace prsou: Co byste měli vědět
3

Po operaci

Pooperační péče po plastice paží je velmi důležitá a má zásadní vliv na uspokojivý výsledek. Prvních pár dní je nutné maximálně odpočívat. Bolesti jsou tlumeny léky. Otoky a hematomy zmizí obvykle do 7 až 10 dnů. Klidový režim je dobré dodržovat minimálně 2 týdny. 

Ptóza poprsí: Jak se zbavit povislého poprsí

Splátky, které vás nezastaví

Rádi byste podstoupili modelaci paží, ale chybí vám aktuálně dostatek financí? Zbytečně čekat nemusíte. Využijte výhodné splátky, díky kterým si budete moct zákrok zamluvit už dnes. V případě potřeby zajišťujeme i částečné úvěry. Ozvěte se nám a my vám rádi představíme všechny možnosti.

Financování

Pojištění pro každý případ

Riziko komplikací při nebo po výkonu je velmi nízké. Díky společné volbě správného chirurga děláte maximum pro dokonalý výsledek. Přesto nemůže žádný lékař na světě komplikaci zcela vyloučit. Pojištění operace dává smysl a pacientů a pacientek, které si svou estetickou operaci pojišťují, stále přibývá. I zde Vám budeme rádi nápomocni. Oslovte nás.

Pojištění
Pomohli jste mi najít skvělou kliniku, skvělého lékaře i tým. Vše jsme vyřešili jednoduše na Whatsappu – konzultaci, rezervaci hotelu i způsob financování.
Diana Bratz-Schulz
Mé prvotní obavy brala Elisa vážně. Na vše dokázala odpovědět a vždy mě uklidnila. Společně jsme vybrali vhodného lékaře. Výsledek je skvělý.
Charlotteö Belhaj
Děkuju svému chirurgovi, jeho týmu a koordinátorce z MedRoyal. Vstřícný personál s takovým nasazením a energičností se opravdu jen tak nevidí.
Werner Voig
V MedRoyal se postarali o vše od nabídky až po pobyt na klinice. Pomohli mi i s rezervací hotelového pokoje pro mého manžela, který mě doprovázel.
Maria Schulz
Vše bylo skvěle zorganizováno – jak agenturou, tak klinikou. Po celou dobu jsem se cítila v dobrých rukou. Děkuji!
Bianca Pami
Koordinátorka mi zodpověděla všechny dotazy nejen před operací, ale i po ní. Spojila se s lékařem a vše potřebné zjistila. Zkrátka tu byla vždy pro mě.
Inja Meyerdierks
Maria Schulz

Často se nás ptáte

Jaké máte recenze na provedené zákroky modelace paží?

Kontaktujte náš tým a podle výběru lékaře vám rádi sdělíme jeho konkrétní zkušenosti, reference a výsledky v brachioplastice. 

Jaká je cena modelace paží?

Přesnou cenu brachioplastiky vám samozřejmě rádi sdělíme. Jelikož se ale každý zákrok ve své náročnosti liší, nelze cenu stanovit před tím, než zjistíme všechny vaše požadavky a na základě nich vyhodnotíme vaši indikaci. V rámci ceny je vždy zahrnuta konzultace s plastickým chirurgem, předoperační vyšetření, aplikace příslušné anestezie, operační výkon a hospitalizace.  

Je u modelace paží nutná hospitalizace?

Ano, hospitalizace většinou trvá 1, maximálně 2 dny. 

Je možné provést modelaci paží i v plné narkóze nebo analgosedaci?

Ano, tuto možnost využívají pacienti, kteří jsou citlivější povahy, nebo z nějakého důvodu nemají dobrou zkušenost se zákroky v lokální anestezii. Rádi vám v takovémto případě vyhovíme a vše s lékařem dopředu naplánujeme.

Za jak dlouho po brachioplastice se vrátím do běžného života?

Záleží na povaze a rozsahu zákroků. Obyčejně lze běžnou lehkou fyzickou zátěž vykonávat přibližně po 3 týdnech. Do práce se lze obvykle vrátit již po 2 týdnech.

Jak dlouho po zákroku mohu sportovat?

Záleží na povaze a rozsahu zákroků. Obyčejně se náročnější pohyb, cvičení, posilování nebo třeba i větší úklid doporučuje odložit na minimálně 2 měsíce.

V jakém věku lze modelaci paží provést?

Tento výkon není věkem nijak limitován, vždy je zapotřebí zohlednit aktuální fyzickou a zdravotní kondici klienta. 

S jak velkým zákrokem mám u modelaci paží počítat?

Délka a míra řezu se odvíjí od rozsahu povadnutí kůže na pažích. Někdy stačí krátký řez v podpaží, u větší míry je nutné řez protáhnout až do vnitřní strany paží, který v zájmu dobrého výsledku může vést až téměř k úrovni předloktí. Vzácně se setkáváme i s nutností rozšíření řezu, který se stáčí přes podpaží až na hrudní koš, čímž se ošetří i kožní nadbytek na zádech. Při klinickém vyšetření s vámi lékař vše detailně probere. 

Jak dlouho vydrží výsledek modelace paží?

Výsledek je trvalý a současně neexistuje efektivnější metoda liftingu paží. Je ale důležité si uvědomit, že proces stárnutí našeho těla nezastavíme a po delším čase se mohou projevit další fyzické změny. Dobré zhojení, výsledek a trvalost zákroku samozřejmě také závisí na dodržování veškerých doporučení chirurga.  

Můžete mi zajistit také dopravu a ubytování?

Ano, na vaše přání vám rádi poskytneme plný komfort – od pomoci při zajištění letenek přes ubytování v osvědčeném hotelu až po zajištění dopravy na kliniku i z kliniky. Kontaktujte nás ještě dnes.  

Poptejte nezávazně ty nejlepší lékaře

Získejte zdarma posouzení Vašeho přání od 2 až 3 nejlepších chirurgů do 3 dnů

Nezávazně poptat