Domů » Zákroky » Vibrační liposukce

Vibrační liposukce

Vibrační neboli vibracemi asistovaná tumescentní liposukce je bezbolestná efektivní metoda, při níž se tuk z těla odsává kanylami s malým průměrem o velikosti 2 až 4 mm.

POPTAT NEJLEPŠÍHO LÉKAŘE Zvětšení prsou vlastním tukem: Přírodní alternativa ke klasickým implantátům

Jak najít nejlepšího chirurga pro můj výkon?

Široká síť klinik napříč Českou Republikou

21 partnerských klinik, 46 spolupracujících lékařů, 6500 spokojených klientů

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 chirurgy

Získáte 2 - 3 nezávislé indikace ke svému případu. Všechny poté proberete s Vaší koordinátorkou a společně zvolíte to pravé řešení

Všechny naše služby jsou zdarma

Platí nás kliniky, kterým odebíráme velké množství práce, Vy nemusíte :)

Možné zóny k liposukci

Vibrace narušují tukovou tkáň

Vibrační liposukce kombinuje princip tumescentní a mikrokanylové liposukce. Vibrační liposukce je vhodná pro běžné problémové partie – používá se jak pro odsátí tuku na břiše, stehnech a bocích, tak v partiích, kde již byla liposukce dřív prováděna. Stejně jako v případě tumescentní metody je vibrační liposukce bezbolestná díky tumescentnímu roztoku, který obsahuje znecitlivující anestetikum. Dobrou zprávou je i to, že po kanylách nezůstanou výrazné jizvy, spíše drobné ranky, které s okolní kůží časem splynou. Provádí se jak v lokální anestezii, tak v celkové narkóze. Druh anestezie se volí na základě mnoha různých parametrů – záleží na množství tuku a partiích, ale také na citlivosti pacienta. Jestli je právě ve vašem případě vibrační metoda vhodná, zkonzultujeme se specializovanými estetickými chirurgy. Známe nejlepší odborníky z celého Česka a rádi vám pomůžeme.

Proč využít služeb MedRoyal? Bude to drahé?

Zobrazit kontakty
1

Zajistíme nejlepšího chirurga pro Váš výkon v rámci České Republiky

2

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 plastickými chirurgy a ty Vám podrobně představíme

3

Naše služby jsou zcela ZDARMA, využilo jich za 8 let více než 8500 klientů

Možnosti splátek

Ozvěte se, rádi vám pomůžeme při zajištění úvěru. Zda uhradíte částku najednou nebo preferujete placení na splátky, je jen na vás. Možný je i částečný úvěr.

Financování

Pojištění

Riziko komplikací při výkonu nebo po něm je velmi nízké a společnou volbou toho nejlepšího chirurga děláme maximum proto, aby k ničemu takovému nedošlo. Přesto nemůže žádný lékař komplikaci zcela vyloučit. Pojištění operace dává smysl a pacientů a pacientek, které si svou estetickou operaci pojišťují, stále přibývá. I v tomto ohledu vám budeme rádi nápomocni. Oslovte nás.

Pojištění
Pomohli jste mi najít skvělou kliniku, skvělého lékaře i tým. Vše jsme vyřešili jednoduše na Whatsappu – konzultaci, rezervaci hotelu i způsob financování.
Diana Bratz-Schulz
Mé prvotní obavy brala Elisa vážně. Na vše dokázala odpovědět a vždy mě uklidnila. Společně jsme vybrali vhodného lékaře. Výsledek je skvělý.
Charlotteö Belhaj
Děkuju svému chirurgovi, jeho týmu a koordinátorce z MedRoyal. Vstřícný personál s takovým nasazením a energičností se opravdu jen tak nevidí.
Werner Voig
V MedRoyal se postarali o vše od nabídky až po pobyt na klinice. Pomohli mi i s rezervací hotelového pokoje pro mého manžela, který mě doprovázel.
Maria Schulz
Vše bylo skvěle zorganizováno – jak agenturou, tak klinikou. Po celou dobu jsem se cítila v dobrých rukou. Děkuji!
Bianca Pami
Koordinátorka mi zodpověděla všechny dotazy nejen před operací, ale i po ní. Spojila se s lékařem a vše potřebné zjistila. Zkrátka tu byla vždy pro mě.
Inja Meyerdierks
Maria Schulz

Často se nás ptáte

Jediný špatný dotaz je ten, který zůstane nevyřčený.

Jaká je výhoda vibrační liposukce oproti jiným liposukčním metodám?

Vibrační liposukce je efektivní metoda odstranění tuku, kdy lze pomocí vibračního pohybu liposukční kanyly efektivně probourat a odsát tukovou tkáň. Je vhodná pro téměř jakoukoliv tělesnou partii. Ve srovnání s jinými liposukčními metodami je cenově dostupnější.

Jaký je rozdíl mezi vibrační a klasickou tumescentní liposukcí?

Oproti klasické tumescentní liposukci je u vibrační liposukce kanyla poháněna speciálním vibračním zařízením. Díky tomu kanyla kmitá velmi rychle – vibruje, což usnadňuje průnik tkání. Tím je tuková tkáň rozrušena efektivně a rychle. Tuk se pak odsává pomocí podtlaku.

Poptejte nezávazně ty nejlepší lékaře

Získejte zdarma posouzení Vašeho přání od 2 až 3 nejlepších chirurgů do 3 dnů

Nezávazně poptat