Domů » Zákroky » Kompozitní zvětšení poprsí

Kompozitní
zvětšení poprsí

Kompozitní neboli kombinované zvětšení prsou vlastním tukem a silikonovo-gelovým implantátem patří mezi nejmodernější metody zvětšení prsou v současné době.

POPTAT NEJLEPŠÍHO LÉKAŘE Pooperační podprsenka: Nepostradatelná pomůcka při zotavování po operaci prsou

Jak najít nejlepšího chirurga pro můj výkon?

Široká síť klinik napříč Českou Republikou

21 partnerských klinik, 46 spolupracujících lékařů, 6500 spokojených klientů

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 chirurgy

Získáte 2 - 3 nezávislé indikace ke svému případu. Všechny poté proberete s Vaší koordinátorkou a společně zvolíte to pravé řešení

Všechny naše služby jsou zdarma

Platí nás kliniky, kterým odebíráme velké množství práce, Vy nemusíte :)

Medroyal - Služby

Kombinace vlastního tuku a implantátu

V případě kompozitní augmentace prsou potřebujete najít lékaře, který má hojné zkušenosti nejen s implantáty, ale současně se specializuje na tzv. lipotransfer neboli lipofilling. Základna chirurgů, která tyto zkušenosti nabízí není velká, a my vám rádi při volbě správného lékaře pomůžeme, abyste byla s výkonem maximálně spokojená. Pro výkon se mohou rozhodnout i štíhlé pacientky, u kterých není zvětšení výhradně vlastním tukem možné. Tuk funguje jako výplňový materiál – je tělu vlastní, přirozeně se vstřebává do tkání a implantáty zaobalí a zakryje. Výsledný dekolt je plný a působí velmi přirozeně.

Proč využít služeb MedRoyal? Bude to drahé?

Zobrazit kontakty
1

Zajistíme nejlepšího chirurga pro Váš výkon v rámci České Republiky

2

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 plastickými chirurgy a ty Vám podrobně představíme

3

Naše služby jsou zcela ZDARMA, využilo jich za 8 let více než 8500 klientů

Možnosti splátek

Ozvěte se, rádi vám pomůžeme při zajištění úvěru. Zda uhradíte částku najednou nebo preferujete placení na splátky, je jen na vás. Možný je i částečný úvěr.

Financování

Pojištění

Riziko komplikací při výkonu nebo po něm je velmi nízké a společnou volbou toho nejlepšího chirurga děláme maximum, aby k ničemu takovému nedošlo. Přesto nemůže žádný lékař komplikaci zcela vyloučit. Pojištění operace dává smysl a pacientů a pacientek, které si svou estetickou operaci pojišťují, stále přibývá. I v tomto ohledu vám budeme rádi nápomocni. Oslovte nás.

Pojištění
Pomohli jste mi najít skvělou kliniku, skvělého lékaře i tým. Vše jsme vyřešili jednoduše na Whatsappu – konzultaci, rezervaci hotelu i způsob financování.
Diana Bratz-Schulz
Mé prvotní obavy brala Elisa vážně. Na vše dokázala odpovědět a vždy mě uklidnila. Společně jsme vybrali vhodného lékaře. Výsledek je skvělý.
Charlotteö Belhaj
Děkuju svému chirurgovi, jeho týmu a koordinátorce z MedRoyal. Vstřícný personál s takovým nasazením a energičností se opravdu jen tak nevidí.
Werner Voig
V MedRoyal se postarali o vše od nabídky až po pobyt na klinice. Pomohli mi i s rezervací hotelového pokoje pro mého manžela, který mě doprovázel.
Maria Schulz
Vše bylo skvěle zorganizováno – jak agenturou, tak klinikou. Po celou dobu jsem se cítila v dobrých rukou. Děkuji!
Bianca Pami
Koordinátorka mi zodpověděla všechny dotazy nejen před operací, ale i po ní. Spojila se s lékařem a vše potřebné zjistila. Zkrátka tu byla vždy pro mě.
Inja Meyerdierks
Maria Schulz

S čím pacientky kombinují nejčastěji

Často se nás ptáte

Můžu s implantáty kojit?

Zákrokem se mléčná žláza nijak nenarušuje, a tak můžete s implantáty bez problémů kojit. Implantáty se vkládají buď pod velký prsní sval, nebo na jeho povrch.

Jaký je ideální věk pro zvětšení prsou?

Pro zvětšení prsou musí být tělo dívky fyziologicky vyvinuté, což je často ještě dřív, než dosáhne plnoletosti. Horní věková hranice neexistuje a závisí spíše na zdravotním stavu pacientky.

Jak dlouho po zákroku můžu sportovat?

Ať už se jedná o cvičení, posilování nebo větší úklid, doporučujeme s tím počkat přibližně 2 měsíce.

Jaký je ideální věk pro zvětšení prsou?
Zůstanou mi větší prsa už napořád?

Poptejte nezávazně ty nejlepší lékaře

Získejte zdarma posouzení Vašeho přání od 2 až 3 nejlepších chirurgů do 3 dnů

Nezávazně poptat