Domů » Zákroky » Facelift

Facelift

Rozjasněte svůj úsměv mladistvým vzhledem. Díky přirozeně provedenému faceliftu lehce předejdete znakům vyššího věku.

POPTAT NEJLEPŠÍHO LÉKAŘE Medroyal - Služby

Jak najít nejlepšího chirurga pro můj výkon?

Široká síť klinik napříč Českou Republikou

21 partnerských klinik, 46 spolupracujících lékařů, 6500 spokojených klientů

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 chirurgy

Získáte 2 - 3 nezávislé indikace ke svému případu. Všechny poté proberete s Vaší koordinátorkou a společně zvolíte to pravé řešení

Všechny naše služby jsou zdarma

Platí nás kliniky, kterým odebíráme velké množství práce, Vy nemusíte :)

Medroyal - Služby

Vedení řezu při faceliftu

Úsměv s mladým nábojem

Co je facelift

Facelift (face lift, nebo také facelifting) je chirurgický zákrok, který se předně zaměřuje na vypnutí a zpevnění kůže včetně jejich hlubších struktur v oblasti střední části obličeje a spodní čelisti. Kvůli ochablé a povolené kůži se na obličeji objevují vrásky a povolená kůže. Pomocí liftingu obličeje můžeme tyto změny na tváři opravit a dodat jim mladistvý a zdravější vzhled.

Vyhlazení obličeje i krku

Samotný facelift de facto řeší vyhlazení střední a spodní části obličeje. Občas je ale žádoucí provést v jednom zákroku i rozsáhlejší korekci kůže na krku, tzv. lifting krku (necklift). Díky odstranění přebytečné povolené kůže, eventuálně tukových nadbytků a zpevnění podkožního vaziva v celé oblasti se dosáhne mimořádně věrného efektu. Kromě liftingu krku lze zákrok kombinovat i s jinými zásahy na obličeji, např. plastikou očních víček, liposukcí apod. 

Získejte zkušeného chirurga

Facelifting i necklifting vyžaduje vždy schopného plastického chirurga, který se na daný typ operace specializuje a provádí podobných operací desítky ročně. Důraz je především kladen na správný odhad finálního vyhojení, aby výsledek nevypadal uměle, ale naopak přirozeně a nenuceně. Díky naší spolupráci s desítkami plastických chirurgů v rámci Česka dokážeme vybrat vhodný lékařský tým, který s vysokou pravděpodobností naplní vaše mladistvá očekávání.

Základní informace

Trvání zákroku: obvykle 1,5-3 hodiny

Anestezie: celkové anestetikum

Pobyt na klinice: 1-2 noci

Rekonvalescence: 2 týdny

Jizva: spánková oblast, před a za uchem

Sportování: podle rozsahu zákroku

Medroyal

Proč využít služeb MedRoyal? Bude to drahé?

Zobrazit kontakty
1

Zajistíme nejlepšího chirurga pro Váš výkon v rámci České Republiky

2

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 plastickými chirurgy a ty Vám podrobně představíme

3

Naše služby jsou zcela ZDARMA, využilo jich za 8 let více než 8500 klientů

Co vás čeká

1

Před operací

Dva týdny před operací se vyvarujte aspirinu a dalších léků způsobujících ředění krve. Konzumaci alkoholu a kouření omezte pár dní před zákrokem na minimum. V ideálním případě se kouření vyhněte úplně. 

2

Během operace

Facelift probíhá v celkové anestezii. Vyžaduje 1 až 3 dny pobytu na klinice – konkrétní délka samozřejmě závisí na rozsahu zákroku. Anesteziolog je přítomen po celou dobu. V případě, že si to budete přát, můžete před zahájením operace dostat zklidňující léky.   

Kapsulace prsou: Co byste měli vědět
3

Po operaci

V oblastech obličeje a krku se mohou dočasně vyskytnout otoky, necitlivost či napětí kůže. V prvních dnech doporučujeme zaujímat polohu v polosedě nejlépe na zádech. Důležité je také chlazení operovaných míst. Pro provedení faceliftu se lze obvykle vrátit k běžným činnostem za cca 2 až 3 týdny. Fyzickou a pohybovou zátěž je případně nutné omezit po dobu 4-8 týdnů po operaci.

Ptóza poprsí: Jak se zbavit povislého poprsí

Splátky, které vás nezastaví

Jste naplno připravena podstoupit facelift, ale chybí vám aktuálně dostatek financí? Nečekejte zbytečně a využijte výhodné splátky, díky kterým si budete moct zákrok zamluvit už dnes. V případě potřeby zajišťujeme i částečné úvěry. Ozvěte se nám a my vám rádi představíme všechny možnosti.

Financování

Pojištění pro každý případ

Riziko komplikací při nebo po výkonu je velmi nízké. Díky společné volbě správného chirurga děláte maximum pro dokonalý výsledek. Přesto nemůže žádný lékař na světě komplikaci zcela vyloučit. Pojištění operace dává smysl a pacientů a pacientek, které si svou estetickou operaci pojišťují, stále přibývá. I zde Vám budeme rádi nápomocni. Oslovte nás.

Pojištění
Pomohli jste mi najít skvělou kliniku, skvělého lékaře i tým. Vše jsme vyřešili jednoduše na Whatsappu – konzultaci, rezervaci hotelu i způsob financování.
Diana Bratz-Schulz
Mé prvotní obavy brala Elisa vážně. Na vše dokázala odpovědět a vždy mě uklidnila. Společně jsme vybrali vhodného lékaře. Výsledek je skvělý.
Charlotteö Belhaj
Děkuju svému chirurgovi, jeho týmu a koordinátorce z MedRoyal. Vstřícný personál s takovým nasazením a energičností se opravdu jen tak nevidí.
Werner Voig
V MedRoyal se postarali o vše od nabídky až po pobyt na klinice. Pomohli mi i s rezervací hotelového pokoje pro mého manžela, který mě doprovázel.
Maria Schulz
Vše bylo skvěle zorganizováno – jak agenturou, tak klinikou. Po celou dobu jsem se cítila v dobrých rukou. Děkuji!
Bianca Pami
Koordinátorka mi zodpověděla všechny dotazy nejen před operací, ale i po ní. Spojila se s lékařem a vše potřebné zjistila. Zkrátka tu byla vždy pro mě.
Inja Meyerdierks
Maria Schulz

Tento zákrok můžete také kombinovat

Často se nás ptáte

Jaké máte recenze na provedené zákroky Faceliftu?

Kontaktujte náš tým a podle výběru lékaře vám rádi sdělíme jeho konkrétní zkušenosti, reference a výsledky ve Faceliftu. 

Jaká je cena Faceliftu?

Přesnou cenu Faceliftu vám samozřejmě rádi sdělíme. Jelikož se ale každý zákrok ve své náročnosti poměrně liší, nelze cenu stanovit před tím, než zjistíme všechny vaše požadavky a na základě nich vyhodnotíme vaši indikaci. V rámci ceny je vždy zahrnuta konzultace s plastickým chirurgem, předoperační vyšetření, aplikace příslušné anestezie, operační výkon, pooperační hospitalizaci.

Je u Faceliftu nutná hospitalizace?

Ano, hospitalizace většinou trvá 2 dny.

Lze provést Facelift i v lokální anestezii?

Ano, existují chirurgové, kteří se na lokální formu faceliftu specializují. I zde se jedná o hloubkovou formu faceliftu, který se nezaměřuje pouze na lifting kůže, ale i na hlubší struktury. Máte-li respekt z narkózy, může být tato lokální metoda vhodná právě pro Vás. Pro více informací nás prosím kontaktujte. 

Za jak dlouho po Faceliftu se vrátím do běžného života?

Záleží na povaze a rozsahu zákroků. Obyčejně lze běžnou lehkou fyzickou zátěž vykonávat přibližně po 2 až 3 týdnech. Do práce se lze obvykle vrátit po 2 týdnech.

Jak dlouho po zákroku mohu sportovat?

Záleží na povaze a rozsahu zákroků. Obyčejně se náročnější pohyb, cvičení, posilování nebo třeba i větší úklid doporučuje odložit na 6 týdnů.

V jakém věku lze Facelift provést?

Tento výkon není věkem nijak limitován, vždy je samozřejmě zapotřebí zohlednit aktuální fyzickou a zdravotní kondici klienta. 

S jak velkým zákrokem mám u Faceliftu počítat?

Facelift patří mezi časově náročnější zákroky a je nutné být před výkonem maximálně zdráv. Rozsah zákroku je spojený s tím, jaké změny chcete od plastického chirurga provést a v jakém rozsahu. Řez je obvykle veden před uchem a poté se stáčí pod ucho. Podle potřeby může pak vést ještě do vlasové části směrem dolů, zejména tehdy, pokud je v zájmu dobrého výsledku vypnout i oblasti dolní čelisti a krku.

Jak dlouho vydrží výsledek Faceliftu?

Výsledek bývá trvalý a současně neexistuje efektivnější metoda omlazení tváře. Je ale důležité si uvědomit, že proces stárnutí našeho těla nezastavíme a po delším čase se mohou projevit další fyzické změny. Dobré zhojení, výsledek a trvalost zákroku samozřejmě také závisí na dodržování veškerých doporučení chirurga. 

Poptejte nezávazně ty nejlepší lékaře

Získejte zdarma posouzení Vašeho přání od 2 až 3 nejlepších chirurgů do 3 dnů

Nezávazně poptat