Domů » Zákroky » Zvětšení poprsí tukem

Zvětšení poprsí tukem

Získejte až o číslo plnější dekolt a štíhlejší křivky zároveň. Zvětšení prsou tělu vlastním tukem bez použití umělého implantátu je navíc šetrnější a méně bolestivé.

POPTAT NEJLEPŠÍHO LÉKAŘE Zvětšení prsou vlastním tukem: Přírodní alternativa ke klasickým implantátům

Jak najít nejlepšího chirurga pro můj výkon?

Široká síť klinik napříč Českou Republikou

21 partnerských klinik, 46 spolupracujících lékařů, 6500 spokojených klientů

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 chirurgy

Získáte 2 - 3 nezávislé indikace ke svému případu. Všechny poté proberete s Vaší koordinátorkou a společně zvolíte to pravé řešení

Všechny naše služby jsou zdarma

Platí nás kliniky, kterým odebíráme velké množství práce, Vy nemusíte :)

Postava v dokonalých křivkách

Co je zvětšení prsou tukem

Zvětšení prsou tukem je chirurgický zákrok, při němž se odstraní přebytečný tuk v problémových partiích (břicho, pas, zevní a vnitřní stehna, kolena apod.) a použije se ke zvětšení poprsí. Jednou z hlavních předností této techniky je, že se do těla nevpravují umělé implantáty. Ty totiž mohou vyžadovat po delší době výměnu nebo korekci. Navíc je tato metoda méně bolestivá a vyžaduje mnohem kratší rekonvalescenci.

Když o jednu velikost (ne)stačí 

Hned dopředu je ale dobré vědět, že tato skvělá metoda má oproti implantátům své limity. Prsa lze totiž zvětšit maximálně o jednu velikost. U většiny žen je tento efekt naprosto dostačující a získají dva benefity při jednom zákroku. U velmi štíhlých pacientek může být získání dostatečného množství tuku problém.  Zde existuje možnost využít pro zvětšení poprsí silikonové implantáty – při této metodě má naopak chirurg více možností při tvarování a zvětšení poprsí. 

Pomůžeme vám s výběrem chirurga

Při této technice je důležité, aby nedošlo k výraznému vstřebání tuku a požadovaný efekt se udržel. Zásadní je tedy technická i metodická vybavenost vybrané kliniky, znalosti a zkušenosti plastického chirurga v dané problematice a sehraný operační tým. Pokud nám sdělíte vaše přání, rádi vás spojíme s prověřenými lékaři, kteří vám představí všechny možnosti zákroku. Naše služby využili už tisíce spokojených pacientek. 

Základní informace

Trvání zákroku: přibližně 3 až 4 hodiny

Anestezie: celkové anestetikum

Pobyt na klinice: 1 noc

Rekonvalescence: 2 týdny

Jizva: malé řezy pro vpravení kanyly

Sportování: po 3-4 týdnech

Medroyal

Proč využít služeb MedRoyal? Bude to drahé?

Zobrazit kontakty
1

Zajistíme nejlepšího chirurga pro Váš výkon v rámci České Republiky

2

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 plastickými chirurgy a ty Vám podrobně představíme

3

Naše služby jsou zcela ZDARMA, využilo jich za 8 let více než 8500 klientů

Co vás čeká

1

Před operací

2 týdny před operací se vyvarujte aspirinu a dalších léků způsobujících ředění krve a hormonální antikoncepci vysaďte nejméně 3 týdny předem. Konzumaci alkoholu a kouření omezte pár dní před zákrokem na minimum. V ideálním případě se kouření vyhněte úplně. Pokud je vám více než 40 let, zajděte si na mamografické vyšetření nebo ultrazvuk.

2

Během operace

Zvětšení prsou vyžaduje jednodenní pobyt na klinice a probíhá v celkové anestezii. Anesteziolog je přítomen po celou dobu. Odebraný tuk se z vybraných partií pomocí přesného technologického postupu zpracovává a čistí od příměsí krve a oleje. Poté jej plastický chirurg přenáší do prsou pomocí speciálních tenkých kanyl. V případě, že si to budete přát, můžete před zahájením operace dostat zklidňující léky.  

Kapsulace prsou: Co byste měli vědět
3

Po operaci

Po operaci se mohou objevit větší plochy modřin, které se vytratí cca do 2 týdnů. Přesto je tato metoda méně bolestivá než při použití implantátů a vyžaduje kratší dobu na rekonvalescenci. Neprovádí se žádné masáže prsou ani se nenosí elastická stahovací podprsenka, ale pouze poliposukční prádlo v odsátých oblastech. Za 3 až 4 dny se můžete vrátit k běžným aktivitám. 

Medroyal - Služby

Splátky, které vás nezastaví

Rádi byste podstoupili zvětšení poprsí tukem, ale chybí vám aktuálně dostatek financí? Zbytečně čekat nemusíte. Využijte výhodné splátky, díky kterým si budete moct zákrok zamluvit už dnes. V případě potřeby zajišťujeme i částečné úvěry. Ozvěte se nám a my vám rádi představíme všechny možnosti.

Financování

Pojištění pro každý případ

Riziko komplikací při nebo po výkonu je velmi nízké. Díky společné volbě správného chirurga děláte maximum pro dokonalý výsledek. Přesto nemůže žádný lékař na světě komplikaci zcela vyloučit. Pojištění operace dává smysl a pacientů a pacientek, které si svou estetickou operaci pojišťují, stále přibývá. I zde Vám budeme rádi nápomocni. Oslovte nás.

Pojištění
Pomohli jste mi najít skvělou kliniku, skvělého lékaře i tým. Vše jsme vyřešili jednoduše na Whatsappu – konzultaci, rezervaci hotelu i způsob financování.
Diana Bratz-Schulz
Mé prvotní obavy brala Elisa vážně. Na vše dokázala odpovědět a vždy mě uklidnila. Společně jsme vybrali vhodného lékaře. Výsledek je skvělý.
Charlotteö Belhaj
Děkuju svému chirurgovi, jeho týmu a koordinátorce z MedRoyal. Vstřícný personál s takovým nasazením a energičností se opravdu jen tak nevidí.
Werner Voig
V MedRoyal se postarali o vše od nabídky až po pobyt na klinice. Pomohli mi i s rezervací hotelového pokoje pro mého manžela, který mě doprovázel.
Maria Schulz
Vše bylo skvěle zorganizováno – jak agenturou, tak klinikou. Po celou dobu jsem se cítila v dobrých rukou. Děkuji!
Bianca Pami
Koordinátorka mi zodpověděla všechny dotazy nejen před operací, ale i po ní. Spojila se s lékařem a vše potřebné zjistila. Zkrátka tu byla vždy pro mě.
Inja Meyerdierks
Maria Schulz

Tento zákrok můžete také kombinovat

Často se nás ptáte

Jaké máte recenze na provedené zákroky zvětšení poprsí tukem?

Kontaktujte náš tým a podle výběru lékaře vám rádi sdělíme jeho konkrétní zkušenosti, reference a výsledky ve zvětšení poprsí tukem.

Jaká je cena zvětšení poprsí?

Přesnou cenu zvětšení poprsí tukem vám samozřejmě rádi sdělíme před vašim finálním rozhodnutím. Jelikož se ale každý zákrok ve své náročnosti poměrně liší, nelze cenu stanovit před tím, než zjistíme všechny vaše požadavky a na základě nich vyhodnotíme vaši indikaci. V rámci ceny je vždy zahrnuta konzultace s plastickým chirurgem, předoperační vyšetření, příslušná anestezie, operační výkon a pooperační hospitalizace.

Je u zvětšení poprsí tukem nutná hospitalizace?

Ano, hospitalizace většinou trvá 1 den.

Za jak dlouho po zvětšení poprsí se vrátím do běžného života?

Záleží na povaze a rozsahu zákroků. Obyčejně lze běžnou lehkou fyzickou zátěž vykonávat přibližně po 2 až 3 dnech. Do práce se lze obvykle vrátit po 5 dnech.

Jak dlouho po zákroku mohu sportovat?

Záleží na povaze a rozsahu zákroků. Obyčejně se náročnější pohyb, cvičení, posilování nebo třeba i větší úklid doporučuje odložit na 6 týdnů.

Budu moci kojit?

Zákrokem se mléčná žláza nijak nenarušuje, a tak můžete bez problémů kojit. 

V jakém věku lze provést zvětšení prsou přenosem tuku?

Zákrok nezasahuje do mléčné žlázy, takže byste měla být schopna kojit i po zákroku.

Jak dlouho vydrží výsledek zvětšení prsou?

Stabilní výsledky se obvykle dostaví během tří až šesti měsíců. Někdy je třeba provést další přenos, aby bylo dosaženo požadovaných výsledků. Vzhledem k tomu, že augmentace zahrnuje tělu vlastní tuk, reaguje také na výkyvy hmotnosti. Je také důležité si uvědomit, že proces stárnutí nemůžeme zcela zastavit a po určité době se mohou objevit fyzické změny. Dodržování všech doporučení chirurga je nejlepším způsobem, jak zajistit, abyste se dobře zhojili, dosáhli požadovaných výsledků a aby vám vydržely co nejdéle.

Můžu chodit na pravidelné vyšetření mamografem?

Ano, určitě můžete. Před vyšetřením můžete svého lékaře o zákroku informovat.

Zvyšuje se po zákroku riziko rakoviny?

Dosud nebyla prokázána spojitost mezi jakýmkoliv plastickým zákrokem a následným vznikem rakoviny.

Můžete mi také zajistit dopravu a ubytování?

Ano, rádi pro vás vše zařídíme: letenky, pokoj v ověřeném hotelu a dopravu na kliniku a zpět. Kontaktujte nás ještě dnes.

Poptejte nezávazně ty nejlepší lékaře

Získejte zdarma posouzení Vašeho přání od 2 až 3 nejlepších chirurgů do 3 dnů

Nezávazně poptat