Domů » Zákroky » Modelace prsou metodou Inner Bra

Modelace prsou metodou Inner Bra

Modelaci prsou s Inner Bra můžeme doslovně přeložit jako metodu vnitřní podprsenky. Poprsí tolik nepodléhá gravitaci a udrží si svůj původní tvar déle.

POPTAT NEJLEPŠÍHO LÉKAŘE Modelace prsou po porodu: Jak se vyrovnat s tělesnými změnami po těhotenství

Jak najít nejlepšího chirurga pro můj výkon?

Široká síť klinik napříč Českou Republikou

21 partnerských klinik, 46 spolupracujících lékařů, 6500 spokojených klientů

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 chirurgy

Získáte 2 - 3 nezávislé indikace ke svému případu. Všechny poté proberete s Vaší koordinátorkou a společně zvolíte to pravé řešení

Všechny naše služby jsou zdarma

Platí nás kliniky, kterým odebíráme velké množství práce, Vy nemusíte :)

Umístění řezu při modelaci poprsí

crescentní / periareolární / inframamární / kotva

Zpevnění prsou vnitřní podprsenkou

Tato metoda není příliš častá, my vám však pomůžeme najít vhodného lékaře, který se na technologii Inner Bra specializuje. Část přebytečné kůže se neodstraňuje jako obvykle, ale naopak se použije jako stabilizace uvnitř prsu – proto vnitřní podprsenka. Při této technice použije chirurg část přebytečné kůže ze spodní oblasti prsu a tu jako pás vypne až do úrovně dekoltu. Docílíme tak efektivní podpory prsu zespodu. Výsledkem je dlouhodobý efekt, protože výrazná část váhy prsu je podchycena stehem a nezatěžuje kožní kryt tak jako po konvenční modelaci prsu. Jaká metoda bude ideální právě pro vás vám doporučí chirurg, kterého společně vybereme. Většinou se pro ni rozhodnou ženy s asymetrickými nebo povislými prsy, které touží po mladistvém vzhledu a pevném hrudníku.

Proč využít služeb MedRoyal? Bude to drahé?

Zobrazit kontakty
1

Zajistíme nejlepšího chirurga pro Váš výkon v rámci České Republiky

2

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 plastickými chirurgy a ty Vám podrobně představíme

3

Naše služby jsou zcela ZDARMA, využilo jich za 8 let více než 8500 klientů

Možnosti splátek

Ozvěte se, rádi vám pomůžeme při zajištění úvěru. Zda uhradíte částku najednou nebo preferujete placení na splátky, je jen na vás. Možný je i částečný úvěr.

Financování

Pojištění

Riziko komplikací při výkonu nebo po něm je velmi nízké a společnou volbou toho nejlepšího chirurga děláme maximum proto, aby k ničemu takovému nedošlo. Přesto nemůže žádný lékař komplikaci zcela vyloučit. Pojištění operace dává smysl a pacientů a pacientek, které si svou estetickou operaci pojišťují, stále přibývá. I v tomto ohledu vám budeme rádi nápomocni. Oslovte nás

Pojištění
Pomohli jste mi najít skvělou kliniku, skvělého lékaře i tým. Vše jsme vyřešili jednoduše na Whatsappu – konzultaci, rezervaci hotelu i způsob financování.
Diana Bratz-Schulz
Mé prvotní obavy brala Elisa vážně. Na vše dokázala odpovědět a vždy mě uklidnila. Společně jsme vybrali vhodného lékaře. Výsledek je skvělý.
Charlotteö Belhaj
Děkuju svému chirurgovi, jeho týmu a koordinátorce z MedRoyal. Vstřícný personál s takovým nasazením a energičností se opravdu jen tak nevidí.
Werner Voig
V MedRoyal se postarali o vše od nabídky až po pobyt na klinice. Pomohli mi i s rezervací hotelového pokoje pro mého manžela, který mě doprovázel.
Maria Schulz
Vše bylo skvěle zorganizováno – jak agenturou, tak klinikou. Po celou dobu jsem se cítila v dobrých rukou. Děkuji!
Bianca Pami
Koordinátorka mi zodpověděla všechny dotazy nejen před operací, ale i po ní. Spojila se s lékařem a vše potřebné zjistila. Zkrátka tu byla vždy pro mě.
Inja Meyerdierks
Maria Schulz

S čím pacientky kombinují nejčastěji

Často se nás ptáte

Jak dlouho po zákroku můžu sportovat?

Zákrokem se mléčná žláza nijak nenarušuje, a tak můžete s Inner Bra bez problémů kojit.

Zůstanou mi díky této metodě vypnutá prsa už napořád?

Poprsí díky vnitřní podpoře Inner Bra lépe odolává gravitaci, a tedy lépe drží tvar. Ve srovnání s konvenčními metodami modelace poprsí můžeme mluvit o trvalém řešení.

Poptejte nezávazně ty nejlepší lékaře

Získejte zdarma posouzení Vašeho přání od 2 až 3 nejlepších chirurgů do 3 dnů

Nezávazně poptat