Domů » Zákroky » Tumescentní liposukce

Tumescentní liposukce

Tumescentní liposukce je bezbolestná léty prověřená invazivní metoda, při níž se tuk z těla odsává tenkou kanylou.

Zobrazit více Medroyal - Služby

Jak najít nejlepšího chirurga pro můj výkon?

Široká síť klinik napříč Českou Republikou

21 partnerských klinik, 46 spolupracujících lékařů, 6500 spokojených klientů

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 chirurgy

Získáte 2 - 3 nezávislé indikace ke svému případu. Všechny poté proberete s Vaší koordinátorkou a společně zvolíte to pravé řešení

Všechny naše služby jsou zdarma

Platí nás kliniky, kterým odebíráme velké množství práce, Vy nemusíte :)

Medroyal - Služby

Možné zóny k liposukci

Klasická metoda trvalého odstranění tuku

Tumescentní liposukce je vhodná pro jakoukoliv tělesnou partii – používá se jak pro odsátí tuku na břiše, stehnech a bocích, tak oblast paží, podbradek nebo mužská prsa. Technologie je bezbolestná díky tumescentnímu roztoku, který mimo jiné obsahuje adrenalin a znecitlivující anestetikum. Dobrou zprávou je i to, že po kanylách nezůstanou výrazné jizvy, spíše drobné ranky, které s okolní kůží časem splynou. Zákrok se provádí jen v lokální anestezii,díky tomu je poměrně rychlá i rekonvalescence. Zákrok trvá většinou maximálně 2 hodiny v závislosti na množství odsávaného tuku. Jestli je právě ve vašem případě tumescentní metoda vhodná, rozhodne váš estetický lékař. Na kterého se však obrátit? Známe nejlepší odborníky z celého Česka a rádi vám pomůžeme.

Proč využít služeb MedRoyal? Bude to drahé?

zadat poptávku
1

Zajistíme nejlepšího chirurga pro Váš výkon v rámci České Republiky

2

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 plastickými chirurgy a ty Vám podrobně představíme

3

Naše služby jsou zcela ZDARMA, využilo jich za 8 let více než 6500 klientů

Možnosti splátek

Ozvěte se, rádi vám pomůžeme při zajištění úvěru. Zda uhradíte částku najednou nebo preferujete placení na splátky, je jen na vás. Možný je i částečný úvěr.

Chci vědět více

Pojištění

Riziko komplikací při výkonu nebo po něm je velmi nízké a společnou volbou toho nejlepšího chirurga děláme maximum proto, aby k ničemu takovému nedošlo. Přesto nemůže žádný lékař komplikaci zcela vyloučit. Pojištění operace dává smysl a pacientů a pacientek, které si svou estetickou operaci pojišťují, stále přibývá. I v tomto ohledu vám budeme rádi nápomocni. Oslovte nás.

Chci vědět více
Jsem moc šťastná, že jsem se obrátila na MedRoyal. Moje koordinátorka i celý tým mi vdechli nový postoj k životu.
Daniela Spörrer
Pomohli jste mi najít skvělou kliniku, skvělého lékaře i tým. Vše jsme vyřešili jednoduše na Whatsappu – konzultaci, rezervaci hotelu i způsob financování.
Diana Bratz-Schulz
Mé prvotní obavy brala Elisa vážně. Na vše dokázala odpovědět a vždy mě uklidnila. Společně jsme vybrali vhodného lékaře. Výsledek je skvělý.
Charlotteö Belhaj
V MedRoyal se postarali o vše od nabídky až po pobyt na klinice. Pomohli mi i s rezervací hotelového pokoje pro mého manžela, který mě doprovázel.
Sandra W
Děkuju svému chirurgovi, jeho týmu a koordinátorce z MedRoyal. Vstřícný personál s takovým nasazením a energičností se opravdu jen tak nevidí.
Werner Voig
Koordinátorka mi zodpověděla všechny dotazy nejen před operací, ale i po ní. Spojila se s lékařem a vše potřebné zjistila. Zkrátka tu byla vždy pro mě.
Inja Meyerdierks
Vše bylo skvěle zorganizováno – jak agenturou, tak klinikou. Po celou dobu jsem se cítila v dobrých rukou. Děkuji!
Bianca Pami
Lidé z MedRoyal Vám pomohou vybrat lékaře, naplánovat celou operaci a jsou tu pro Vás i po léčbě.
Maria Schulz

Často se nás ptáte

Jaká je výhoda tumescentní liposukce oproti jiným liposukčním metodám?

Klasická tumescentní liposukce je léty prověřená efektivní metoda odstranění tuku. Je bezbolestná a je vhodná pro téměř jakoukoliv tělesnou partii. Ve srovnání s jinými liposukčními metodami je cenově dostupnější.

Je tumescentní liposukce bezbolestná?

Ano, tato liposukční metoda bývá díky roztoku, který obsahuje anestetika, bezbolestná. U citlivějších pacientů volí chirurg zároveň plnou narkózu, jelikož může jistý diskomfort přecházet až v bolestivost. Bolest se objevuje i po odeznění léků a může trvat několik dní po zákroku. Můžete ji však účinně tlumit běžnými analgetiky v tabletách.

Proč musím po liposukci nosit kompresní prádlo?

Kompresní prádlo, které budete nosit několik týdnů po zákroku, sníží případnou pooperační bolest, urychlí hojení a také ústup vzniklých otoků a modřin. Zároveň zajistí lepší krevní oběh a odsávanou oblast celkově zafixuje.

Hledáte nejlepšího plastického chirurga v Čechách?

Již jsme doporučili plastického chirurga více něž 6500 spokojeným klientům a to zcela zdarma.

V jakém časovém rozmezí se vám můžeme ozvat:
Drop files here or
Max. file size: 256 MB.
    This field is for validation purposes and should be left unchanged.