Domů » Zákroky » Tumescentní liposukce

Tumescentní liposukce

Tumescentní liposukce je bezbolestná léty prověřená invazivní metoda, při níž se tuk z těla odsává tenkou kanylou.

POPTAT NEJLEPŠÍHO LÉKAŘE Medroyal - Služby

Jak najít nejlepšího chirurga pro můj výkon?

Široká síť klinik napříč Českou Republikou

21 partnerských klinik, 46 spolupracujících lékařů, 6500 spokojených klientů

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 chirurgy

Získáte 2 - 3 nezávislé indikace ke svému případu. Všechny poté proberete s Vaší koordinátorkou a společně zvolíte to pravé řešení

Všechny naše služby jsou zdarma

Platí nás kliniky, kterým odebíráme velké množství práce, Vy nemusíte :)

Možné zóny k liposukci

Klasická metoda trvalého odstranění tuku

Tumescentní liposukce je vhodná pro jakoukoliv tělesnou partii – používá se jak pro odsátí tuku na břiše, stehnech a bocích, tak oblast paží, podbradek nebo mužská prsa. Technologie je bezbolestná díky tumescentnímu roztoku, který mimo jiné obsahuje adrenalin a znecitlivující anestetikum. Dobrou zprávou je i to, že po kanylách nezůstanou výrazné jizvy, spíše drobné ranky, které s okolní kůží časem splynou. Zákrok se provádí jen v lokální anestezii,díky tomu je poměrně rychlá i rekonvalescence. Zákrok trvá většinou maximálně 2 hodiny v závislosti na množství odsávaného tuku. Jestli je právě ve vašem případě tumescentní metoda vhodná, rozhodne váš estetický lékař. Na kterého se však obrátit? Známe nejlepší odborníky z celého Česka a rádi vám pomůžeme.

Proč využít služeb MedRoyal? Bude to drahé?

Zobrazit kontakty
1

Zajistíme nejlepšího chirurga pro Váš výkon v rámci České Republiky

2

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 plastickými chirurgy a ty Vám podrobně představíme

3

Naše služby jsou zcela ZDARMA, využilo jich za 8 let více než 8500 klientů

Možnosti splátek

Ozvěte se, rádi vám pomůžeme při zajištění úvěru. Zda uhradíte částku najednou nebo preferujete placení na splátky, je jen na vás. Možný je i částečný úvěr.

Financování

Pojištění

Riziko komplikací při výkonu nebo po něm je velmi nízké a společnou volbou toho nejlepšího chirurga děláme maximum proto, aby k ničemu takovému nedošlo. Přesto nemůže žádný lékař komplikaci zcela vyloučit. Pojištění operace dává smysl a pacientů a pacientek, které si svou estetickou operaci pojišťují, stále přibývá. I v tomto ohledu vám budeme rádi nápomocni. Oslovte nás.

Pojištění
Pomohli jste mi najít skvělou kliniku, skvělého lékaře i tým. Vše jsme vyřešili jednoduše na Whatsappu – konzultaci, rezervaci hotelu i způsob financování.
Diana Bratz-Schulz
Mé prvotní obavy brala Elisa vážně. Na vše dokázala odpovědět a vždy mě uklidnila. Společně jsme vybrali vhodného lékaře. Výsledek je skvělý.
Charlotteö Belhaj
Děkuju svému chirurgovi, jeho týmu a koordinátorce z MedRoyal. Vstřícný personál s takovým nasazením a energičností se opravdu jen tak nevidí.
Werner Voig
V MedRoyal se postarali o vše od nabídky až po pobyt na klinice. Pomohli mi i s rezervací hotelového pokoje pro mého manžela, který mě doprovázel.
Maria Schulz
Vše bylo skvěle zorganizováno – jak agenturou, tak klinikou. Po celou dobu jsem se cítila v dobrých rukou. Děkuji!
Bianca Pami
Koordinátorka mi zodpověděla všechny dotazy nejen před operací, ale i po ní. Spojila se s lékařem a vše potřebné zjistila. Zkrátka tu byla vždy pro mě.
Inja Meyerdierks
Maria Schulz

Často se nás ptáte

Jaká je výhoda tumescentní liposukce oproti jiným liposukčním metodám?

Klasická tumescentní liposukce je léty prověřená efektivní metoda odstranění tuku. Je bezbolestná a je vhodná pro téměř jakoukoliv tělesnou partii. Ve srovnání s jinými liposukčními metodami je cenově dostupnější.

Je tumescentní liposukce bezbolestná?

Ano, tato liposukční metoda bývá díky roztoku, který obsahuje anestetika, bezbolestná. U citlivějších pacientů volí chirurg zároveň plnou narkózu, jelikož může jistý diskomfort přecházet až v bolestivost. Bolest se objevuje i po odeznění léků a může trvat několik dní po zákroku. Můžete ji však účinně tlumit běžnými analgetiky v tabletách.

Proč musím po liposukci nosit kompresní prádlo?

Kompresní prádlo, které budete nosit několik týdnů po zákroku, sníží případnou pooperační bolest, urychlí hojení a také ústup vzniklých otoků a modřin. Zároveň zajistí lepší krevní oběh a odsávanou oblast celkově zafixuje.

Poptejte nezávazně ty nejlepší lékaře

Získejte zdarma posouzení Vašeho přání od 2 až 3 nejlepších chirurgů do 3 dnů

Nezávazně poptat