Domů » Zákroky » Operace špičky nosu

Operace špičky nosu

Nejčastěji si pacienti přejí nos zúžit, zjemnit nebo upravit špičku nosu (tzv. bambuli).

POPTAT NEJLEPŠÍHO LÉKAŘE Medroyal - Služby

Jak najít nejlepšího chirurga pro můj výkon?

Široká síť klinik napříč Českou Republikou

21 partnerských klinik, 46 spolupracujících lékařů, 6500 spokojených klientů

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 chirurgy

Získáte 2 - 3 nezávislé indikace ke svému případu. Všechny poté proberete s Vaší koordinátorkou a společně zvolíte to pravé řešení

Všechny naše služby jsou zdarma

Platí nás kliniky, kterým odebíráme velké množství práce, Vy nemusíte :)

Zmenšení měkkého nosu

V rámci operací měkkého nosu se zvedá nebo jinak upravuje špička nosu, příliš široká nosní křídla se přiblíží a vyčnívající nosní přepážka se zkrátí. Zásah do měkkého nosu je zpravidla méně časově a finančně náročný než zúžení kořene nosu nebo operace nosního hrbolu, protože estetický chirurg nezasahuje do kostí, ale pouze do chrupavek a tkáně. Některé korekce nosu však nemůže operatér kontrolovat zrakem, a tak je zákrok náročný na představivost, jeho zručnost a zkušenosti. Z toho důvodu se svěřte do rukou opravdového odborníka. Jen tak si můžete být jistí, že budete s výsledkem maximálně spokojení. Probereme vaše potřeby a přání a pomůžeme vám najít nejvhodnějšího lékaře.

Proč využít služeb MedRoyal? Bude to drahé?

Zobrazit kontakty
1

Zajistíme nejlepšího chirurga pro Váš výkon v rámci České Republiky

2

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 plastickými chirurgy a ty Vám podrobně představíme

3

Naše služby jsou zcela ZDARMA, využilo jich za 8 let více než 8500 klientů

Možnosti splátek

Ozvěte se, rádi vám pomůžeme při zajištění úvěru. Zda uhradíte částku najednou nebo preferujete placení na splátky, je jen na vás. Možný je i částečný úvěr.

Financování

Pojištění

Riziko komplikací při výkonu nebo po něm je velmi nízké a společnou volbou toho nejlepšího chirurga děláme maximum proto, aby k ničemu takovému nedošlo. Přesto nemůže žádný lékař komplikaci zcela vyloučit. Pojištění operace dává smysl a pacientů a pacientek, které si svou estetickou operaci pojišťují, stále přibývá. I v tomto ohledu vám budeme rádi nápomocni. Oslovte nás.

Pojištění
Pomohli jste mi najít skvělou kliniku, skvělého lékaře i tým. Vše jsme vyřešili jednoduše na Whatsappu – konzultaci, rezervaci hotelu i způsob financování.
Diana Bratz-Schulz
Mé prvotní obavy brala Elisa vážně. Na vše dokázala odpovědět a vždy mě uklidnila. Společně jsme vybrali vhodného lékaře. Výsledek je skvělý.
Charlotteö Belhaj
Děkuju svému chirurgovi, jeho týmu a koordinátorce z MedRoyal. Vstřícný personál s takovým nasazením a energičností se opravdu jen tak nevidí.
Werner Voig
V MedRoyal se postarali o vše od nabídky až po pobyt na klinice. Pomohli mi i s rezervací hotelového pokoje pro mého manžela, který mě doprovázel.
Maria Schulz
Vše bylo skvěle zorganizováno – jak agenturou, tak klinikou. Po celou dobu jsem se cítila v dobrých rukou. Děkuji!
Bianca Pami
Koordinátorka mi zodpověděla všechny dotazy nejen před operací, ale i po ní. Spojila se s lékařem a vše potřebné zjistila. Zkrátka tu byla vždy pro mě.
Inja Meyerdierks
Maria Schulz

Často se nás ptáte

Bude nos po plastické operaci bolet?

Přestože se po zákroku objevují modřiny, nos při hojení téměř vůbec nebolí. Pacienti pociťují spíše diskomfort kvůli ztíženému dýchání v důsledku otoků.

Jak dlouho se nos po operaci hojí?

Nejnáročnější jsou první 2 dny po operaci, protože má pacient v nose tamponády a může dýchat jen ústy. Kvůli otokům a přítomnosti hlenu se může dýchat hůře i v několika následujících dnech. V důsledku teplotních změn může nos zčervenat.

Za jak dlouho se můžu vrátit do práce?

Dovolenou si naplánujte na 2 až 3 týdny. V případě, že pracujete v prašném prostředí, s chemickými látkami nebo máte fyzicky náročnou práci, tak i déle.

Poptejte nezávazně ty nejlepší lékaře

Získejte zdarma posouzení Vašeho přání od 2 až 3 nejlepších chirurgů do 3 dnů

Nezávazně poptat