Domů » Zákroky » Transplantace vlasů

Transplantace
vlasů

Trápí vás viditelné kouty, ustupující vlasová linie nebo řídnutí vlasů? Díky robotické transplantaci můžete plně a trvale obnovit růst vašich vlasů. Váš výsledek navíc předem uvidíte na 3D vizualizaci.

POPTAT NEJLEPŠÍHO LÉKAŘE Medroyal - Služby

Jak najít nejlepšího chirurga pro můj výkon?

Široká síť klinik napříč Českou Republikou

21 partnerských klinik, 46 spolupracujících lékařů, 6500 spokojených klientů

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 chirurgy

Získáte 2 - 3 nezávislé indikace ke svému případu. Všechny poté proberete s Vaší koordinátorkou a společně zvolíte to pravé řešení

Všechny naše služby jsou zdarma

Platí nás kliniky, kterým odebíráme velké množství práce, Vy nemusíte :)

Obnovte růst vlasů

Co je transplantace vlasů 

Transplantace vlasů obnovuje přirozený růst vlasů na místech, kde dochází k jejich ztrátě nebo řídnutí. Standardně se jedná o ztrátu vlasů v oblasti koutů, čela či temene. Pro zákroky menšího rozsahu se používá robotický přístroj Neograft 2.0. Naopak pro zákroky, které vyžadují větší zásah se jedná o technologii ARTAS. Transplantace je vhodná jak pro muže, tak pro ženy. 

Neograft 2.0 – ideální pro muže i ženy

Transplantace vlasů pomocí přístroje NeoGraft 2.0 je určena spíše k zahuštění řidších vlasů. Velkou výhodou NeoGraftu je, že se klient nemusí holit – je tedy vhodná jak pro muže, tak pro ženy. Spočívá v extrakci jednotlivých vlasových folikul přímo z pokožky hlavy v jejich přirozeně se vyskytujících skupinách. Po zákroku nezůstávají viditelné jizvy a rekonvalescence je velmi krátká. Výsledkem je přirozeně vypadající hustá vlasová linie, která je trvalá.

ARTAS – specialista na rozsáhlé úkoly

Technologie ARTAS® je plně robotická metoda a určena k rozsáhlým transplantacím (1000 až 2500 štěpů). Hodí se tedy zejména pro muže, u nichž došlo k značnému ústupu vlasů. Transplantace se provádí bez stehů, je nebolestivá a vyžaduje výrazně kratší regeneraci na rozdíl od klasické transplantace metodou strip. Technologie ARTAS® je navíc minimálně invazivní a nezanechává viditelnou jizvu. Tato technologie byla schválena Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv v USA. Má klinicky ověřené výsledky a žádné vedlejší účinky.

Základní informace

Trvání zákroku: přibližně 4 až 8 hodin

Anestezie: lokální anestetikum

Pobyt na klinice: ambulantní

Rekonvalescence: 5 až 7 dní

Sportování: po 4 týdnech

Medroyal

Proč využít služeb MedRoyal? Bude to drahé?

Zobrazit kontakty
1

Zajistíme nejlepšího chirurga pro Váš výkon v rámci České Republiky

2

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 plastickými chirurgy a ty Vám podrobně představíme

3

Naše služby jsou zcela ZDARMA, využilo jich za 8 let více než 8500 klientů

Co vás čeká

1

Před operací

Dva týdny před operací se vyvarujte aspirinu a dalších léků způsobujících ředění krve. Konzumaci alkoholu a kouření omezte pár dní před zákrokem na minimum. V ideálním případě se kouření vyhněte úplně. 

2

Během operace

Transplantace vlasů pomocí obou technologií, tedy ARTAS® i Neograft 2.0, probíhá v lokální anestezii a tedy ambulantně. V případě, že si to budete přát, můžete před zahájením operace dostat zklidňující léky. Transplantace vlasů má u obou přístrojů dvě fáze: nejdříve se provede odběr štěpů z dárcovské oblasti, poté dochází k usazování štěpů do vybrané oblasti podle 3D modelu.

Transplantace pomocí systému NeoGraft 2.0 je polorobotická. Lékař šetrně odebere vybrané folikuly a pomocí přístroje je nasází do cílové oblasti. Odběrová místa jsou zcela nepatrná a rovnoměrně rozprostřená, proto není zákrok detekovatelný.

V případě transplantace pomocí systému ARTAS probíhá vše plně roboticky a je nutné celkové oholení hlavy. Systém si sám určí, které vlasové folikuly jsou vhodné k transplantaci, a ty pak šetrně odebere. Poté systém ARTAS podle návrhu vytvoří lůžka pro vlasové folikuly. Výsledek vypadá naprosto přirozeně.

Kapsulace prsou: Co byste měli vědět
3

Po operaci

Po zákroku můžete jít prakticky ihned domů za doprovodu druhé osoby. Transplantované vlasy rostou přirozeně ve fázích. Asi za tři měsíce po zákroku začnou přirozeně růst nové vlasy a přibližně po roce budou vidět konečné výsledky. 

Ptóza poprsí: Jak se zbavit povislého poprsí

Splátky, které vás nezastaví

Jste naplno připraveni podstoupit transplantaci vlasů, ale chybí vám aktuálně dostatek financí? Nečekejte zbytečně a využijte výhodné splátky, díky kterým si budete moct zákrok zamluvit už dnes. V případě potřeby zajišťujeme i částečné úvěry. Ozvěte se nám a my vám rádi představíme všechny možnosti.

Financování

Pojištění pro každý případ

Riziko komplikací při nebo po výkonu je velmi nízké. Díky společné volbě správného chirurga děláte maximum pro dokonalý výsledek. Přesto nemůže žádný lékař na světě komplikaci zcela vyloučit. Pojištění operace dává smysl a pacientů a pacientek, které si svou estetickou operaci pojišťují, stále přibývá. I zde Vám budeme rádi nápomocni. Oslovte nás.

Pojištění
Pomohli jste mi najít skvělou kliniku, skvělého lékaře i tým. Vše jsme vyřešili jednoduše na Whatsappu – konzultaci, rezervaci hotelu i způsob financování.
Diana Bratz-Schulz
Mé prvotní obavy brala Elisa vážně. Na vše dokázala odpovědět a vždy mě uklidnila. Společně jsme vybrali vhodného lékaře. Výsledek je skvělý.
Charlotteö Belhaj
Děkuju svému chirurgovi, jeho týmu a koordinátorce z MedRoyal. Vstřícný personál s takovým nasazením a energičností se opravdu jen tak nevidí.
Werner Voig
V MedRoyal se postarali o vše od nabídky až po pobyt na klinice. Pomohli mi i s rezervací hotelového pokoje pro mého manžela, který mě doprovázel.
Maria Schulz
Vše bylo skvěle zorganizováno – jak agenturou, tak klinikou. Po celou dobu jsem se cítila v dobrých rukou. Děkuji!
Bianca Pami
Koordinátorka mi zodpověděla všechny dotazy nejen před operací, ale i po ní. Spojila se s lékařem a vše potřebné zjistila. Zkrátka tu byla vždy pro mě.
Inja Meyerdierks
Maria Schulz

Často se nás ptáte

Jaké máte recenze na provedené zákroky transplantace vlasů?

Kontaktujte náš tým a podle výběru lékaře vám rádi sdělíme jeho konkrétní zkušenosti, reference a výsledky v transplantaci vlasů. 

Jaká je cena transplantace vlasů?

Přesnou cenu vám samozřejmě rádi sdělíme. Jelikož se ale každý zákrok ve své náročnosti liší, nelze cenu stanovit před tím, než zjistíme všechny vaše požadavky a na základě nich vyhodnotíme vaši indikaci. V rámci ceny je vždy zahrnuta konzultace s plastickým chirurgem, předoperační vyšetření, podání anestezie, operační výkon a pooperační hospitalizace.

Je u transplantace vlasů nutná hospitalizace?

Ne, zákrok probíhá ambulantně.

Za jak dlouho po transplantace vlasů se vrátím do běžného života?

Obyčejně lze běžnou lehkou fyzickou zátěž i práci vykonávat během několika dní. 

Jak dlouho po zákroku mohu sportovat?

Obyčejně se náročnější pohyb, cvičení, posilování nebo třeba i větší úklid doporučuje odložit na 4 týdny.

Je pro mě vhodný přístroj ARTAS nebo NeoGraft?

Technologie NeoGraft 2.0 se hodí spíše pro menší zákroky, jako je zahuštění řidších vlasů. Hodí se tedy i pro ženy. Naopak technologie ARTAS je určená spíše pro rozsáhlejší transplantace, tzn. odkryté kouty, ustupující linie vlasů apod. 

V čem je přístroj ARTAS tak výjimečný?

Vše probíhá plně roboticky. Systém ARTAS High-Definition Stereoscopic Vision naprosto přesně určí, které vlasové folikuly jsou vhodné k transplantaci. Poté je šetrně odebere a vloží na stanovená místa. 

Jaké jsou výhody transplantace vlasů pomocí NeoGraftu?

Díky této metodě se nemusíte oholit. Je tedy vhodná i pro ženy. 

Kdy mi po zákroku začnou růst vlasy?

Nové vlasy se objeví přibližně tři měsíce po zákroku. Během dalších šesti měsíců zpozorujete znatelné změny a přibližně po roce uvidíte finální výsledek.

Musím se před zákrokem ostříhat?

V případě metody NeoGraftu se nemusíte stříhat. U metody ARTAS je ostříhání nutné.

Zůstanou mi po zákroku jizvy?

Zákroky v případě obou metod jsou běžným oken naprosto neznatelné. 

V jakém věku lze transplantaci vlasů provést?

Robotická transplantace vlasů se u mužů doporučuje provádět až po dosažení 35 let věku, případně podle konzultace s lékařem. 

S jak velkým zákrokem mám u transplantace vlasů počítat?

U robotické transplantace je doba rekonvalescence poměrně krátká. Lékař neprovádí žádné chirurgické řezy nebo stehy. Obvykle se můžete vrátit zpět k běžným aktivitám během několika dní. 

Je transplantace vlasů viditelná pro okolí?

Běžným okem je zásah lékaře neviditelný. Navíc vaše nové vlasy rostou po zákroku postupně, takže si lidé zákroku jen obtížně všimnou. Výsledky transplantace jsou jemné a přirozené.

Jak dlouho vydrží výsledek transplantace vlasů?

Výsledek bývá trvalý.

Můžete mi zajistit také dopravu a ubytování?

Ano, na vaše přání vám rádi poskytneme plný komfort – od pomoci při zajištění letenek přes ubytování v osvědčeném hotelu až po zajištění dopravy na kliniku i z kliniky. Kontaktujte nás ještě dnes.  

Poptejte nezávazně ty nejlepší lékaře

Získejte zdarma posouzení Vašeho přání od 2 až 3 nejlepších chirurgů do 3 dnů

Nezávazně poptat