Domů » Zákroky » MyFacelift

MyFacelift

Dodejte svému úsměvu mladistvý vzhled díky nejmodernější chirurgické technice. Výraznou výhodou je lokální anestezie, rychlejší průběh hojení a naprosto přirozený výsledek. 

POPTAT NEJLEPŠÍHO LÉKAŘE Medroyal - Služby

Jak najít nejlepšího chirurga pro můj výkon?

Široká síť klinik napříč Českou Republikou

21 partnerských klinik, 46 spolupracujících lékařů, 6500 spokojených klientů

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 chirurgy

Získáte 2 - 3 nezávislé indikace ke svému případu. Všechny poté proberete s Vaší koordinátorkou a společně zvolíte to pravé řešení

Všechny naše služby jsou zdarma

Platí nás kliniky, kterým odebíráme velké množství práce, Vy nemusíte :)

Rychlé omlazení tváře

Co je MyFacelift

MyFacelift je moderní faceliftingová metoda, která se provádí ambulantně pouze v lokální anestezii. Můžete očekávat maximálně přirozený výsledek, jelikož se kůže nenatahuje do stran. Chirurg naopak vertikálně zdvihne kůži a podkoží a odstraní přebytečnou kůži. Tím se zvednou povislé koutky úst, zpevní kontury a vyhladí i hluboké vrásky. Klientky si často chválí, že tato moderní metoda má přirozenější výsledky než minifacelift – okolí tak často vůbec nepozná, že jste podstoupila plastickou operaci.

Rychlejší návrat do života 

U MyFaceliftu si ženy i muži pochvalují šetrnost zákroku a kratší nároky na rekonvalescenci, která je mnohem rychlejší – obvykle se můžete po 10 dnech vrátit k lehčím činnostem nebo pohybu. Při hojení není také nutné nosit dlouhodobě obvazy či kompresní návleky. Účinky navíc uvidíte ihned a vydrží (stejně jako klasický lifting obličeje) řadu let. 

Získejte zkušeného chirurga

MyFacelift v současnosti provádí velké množství plastických klinik. Při výběru je ale dobré se vždy soustředit na to, aby operaci prováděl zkušený plastický chirurg, který se na daný typ operace specializuje a provádí podobných operací minimálně desítky ročně. Díky naší spolupráci s mnoha plastickými klinikami v rámci Česka dokážeme doporučit lékařský tým, který s vysokou pravděpodobností naplní vaše očekávání o mladém vzhledu. 

Základní informace

Trvání zákroku: podle rozsahu zákroku, obvykle 2 hodiny

Anestezie: lokální anestetikum

Pobyt na klinice: ambulantně

Rekonvalescence: cca 10 dní

Sportování: cca 3-4 týdny

Medroyal

Proč využít služeb MedRoyal? Bude to drahé?

Zobrazit kontakty
1

Zajistíme nejlepšího chirurga pro Váš výkon v rámci České Republiky

2

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 plastickými chirurgy a ty Vám podrobně představíme

3

Naše služby jsou zcela ZDARMA, využilo jich za 8 let více než 8500 klientů

Medroyal - Služby

Jaké jsou další možnosti

Co vás čeká

1

Před operací

Dva týdny před zákrokem se vyvarujte aspirinu a dalších léků způsobujících ředění krve. Konzumaci alkoholu a kouření omezte pár dní před zákrokem na minimum. V ideálním případě se kouření vyhněte úplně. 

2

Během operace

MyFacelift probíhá v lokální anestezii a provádí se ambulantně. Nevyžaduje tedy delší pobyt na klinice – konkrétní délka samozřejmě závisí na rozsahu zákroku. V případě, že si to budete přát, můžete před zahájením operace dostat zklidňující léky.   

Kapsulace prsou: Co byste měli vědět
3

Po operaci

Po zákroku se objeví mírný otok tváře, ale bude poměrně rychle ustupovat. Díky tkáňovému lepidlu nebude otok nijak výrazný. Pro urychlení hojení doporučujeme přikládat chladivé obklady. Otoky zmizí obvykle do 7 až 10 dnů. Klidový režim je dobré dodržovat 3 až 5 dnů. K běžným činnostem se můžete vrátit po týdnu. 

Ptóza poprsí: Jak se zbavit povislého poprsí

Splátky, které vás nezastaví

Jste naplno připravena podstoupit MyFacelift, ale chybí vám aktuálně dostatek financí? Nečekejte zbytečně a využijte výhodné splátky, díky kterým si budete moct zákrok zamluvit už dnes. V případě potřeby zajišťujeme i částečné úvěry. Ozvěte se nám a my vám rádi představíme všechny možnosti.

Financování

Pojištění pro každý případ

Riziko komplikací při nebo po výkonu je velmi nízké. Díky společné volbě správného chirurga děláte maximum pro dokonalý výsledek. Přesto nemůže žádný lékař na světě komplikaci zcela vyloučit. Pojištění operace dává smysl a pacientů a pacientek, které si svou estetickou operaci pojišťují, stále přibývá. I zde Vám budeme rádi nápomocni. Oslovte nás.

Pojištění
Pomohli jste mi najít skvělou kliniku, skvělého lékaře i tým. Vše jsme vyřešili jednoduše na Whatsappu – konzultaci, rezervaci hotelu i způsob financování.
Diana Bratz-Schulz
Mé prvotní obavy brala Elisa vážně. Na vše dokázala odpovědět a vždy mě uklidnila. Společně jsme vybrali vhodného lékaře. Výsledek je skvělý.
Charlotteö Belhaj
Děkuju svému chirurgovi, jeho týmu a koordinátorce z MedRoyal. Vstřícný personál s takovým nasazením a energičností se opravdu jen tak nevidí.
Werner Voig
V MedRoyal se postarali o vše od nabídky až po pobyt na klinice. Pomohli mi i s rezervací hotelového pokoje pro mého manžela, který mě doprovázel.
Maria Schulz
Vše bylo skvěle zorganizováno – jak agenturou, tak klinikou. Po celou dobu jsem se cítila v dobrých rukou. Děkuji!
Bianca Pami
Koordinátorka mi zodpověděla všechny dotazy nejen před operací, ale i po ní. Spojila se s lékařem a vše potřebné zjistila. Zkrátka tu byla vždy pro mě.
Inja Meyerdierks
Maria Schulz

Tento zákrok můžete také kombinovat

Často se nás ptáte

Jaké máte recenze na provedené zákroky MyFaceliftu?

Kontaktujte náš tým a podle výběru lékaře vám rádi sdělíme jeho konkrétní zkušenosti, reference a výsledky v MyFaceliftu. 

Jaká je cena MyFaceliftu?

Přesnou cenu MyFaceliftu vám samozřejmě rádi sdělíme před vašim finálním rozhodnutím. Jelikož se ale každý zákrok ve své náročnosti poměrně liší, nelze cenu stanovit před tím, než zjistíme všechny vaše požadavky a na základě nich vyhodnotíme vaši indikaci. V rámci ceny je vždy zahrnuta konzultace s plastickým chirurgem, předoperační vyšetření, aplikace příslušné anestezie, operační výkon, pooperační hospitalizaci.

Je u MyFaceliftu nutná hospitalizace?
Je možné provést MyFaceliftu i v plné narkóze nebo analgosedaci?

V případě standardní operace lze zákrok provést pouze ambulantně a po operaci odejít. Lékař přesto obvykle doporučí jednodenní pobyt na hotelu v blízkosti kliniky. 

Za jak dlouho po MyFaceliftu se vrátím do běžného života?
Jak dlouho po zákroku mohu sportovat?

Záleží na povaze a rozsahu zákroků. Obyčejně se náročnější pohyb, cvičení, posilování nebo třeba i větší úklid doporučuje odložit na 3-4 týdny.

V jakém věku lze MyFacelift provést?

Tento výkon není věkem nijak limitován, vždy je samozřejmě zapotřebí zohlednit aktuální fyzickou a zdravotní kondici klienta. 

Jak dlouho vydrží výsledek MyFaceliftu?

Výsledek bývá trvalý. Je ale důležité si uvědomit, že proces stárnutí našeho těla nezastavíme a po delším čase se mohou projevit další fyzické změny. Dobré zhojení, výsledek a trvalost zákroku samozřejmě také závisí na dodržování veškerých doporučení chirurga a životním stylu. 

Můžete mi zajistit také dopravu a ubytování?

Ano, na vaše přání vám rádi poskytneme plný komfort – od pomoci při zajištění letenek přes ubytování v osvědčeném hotelu až po zajištění dopravy na kliniku i z kliniky. Kontaktujte nás ještě dnes.  

Poptejte nezávazně ty nejlepší lékaře

Získejte zdarma posouzení Vašeho přání od 2 až 3 nejlepších chirurgů do 3 dnů

Nezávazně poptat