Domů » Zákroky » BodyJet liposukce

BodyJet liposukce

BodyJet funguje na bázi pulzujícího vodního paprsku, který minimálně traumatizuje okolní tkáň.

POPTAT NEJLEPŠÍHO LÉKAŘE Zvětšení prsou vlastním tukem: Přírodní alternativa ke klasickým implantátům

Jak najít nejlepšího chirurga pro můj výkon?

Široká síť klinik napříč Českou Republikou

21 partnerských klinik, 46 spolupracujících lékařů, 6500 spokojených klientů

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 chirurgy

Získáte 2 - 3 nezávislé indikace ke svému případu. Všechny poté proberete s Vaší koordinátorkou a společně zvolíte to pravé řešení

Všechny naše služby jsou zdarma

Platí nás kliniky, kterým odebíráme velké množství práce, Vy nemusíte :)

Možné zóny k liposukci

Zeštíhluje a tvaruje zároveň

Vodní paprsek cílí na tukové buňky a odděluje je od vazivové sítě, která je fixuje v tukové tkáni. Okolí zůstává téměř nedotčené, díky tomu ke vzniku modřin a otoků téměř nedochází. V ceně zákroku můžete odsátý tuk využít pro formování postavy ke zvětšení nebo modelaci prsou nebo pozadí, případně na obličej k vyhlazení vrásek, zvětšení rtů nebo výplň kruhů pod očima. BodyJet liposukce se provádí pouze v lokální anestezii a následné zotavení je oproti jiným metodám velmi rychlé. Jestli je právě ve vašem případě liposukční metoda BodyJet vhodná, rozhodne váš estetický lékař. Na kterého se však obrátit? Známe nejlepší odborníky z celého Česka a rádi vám pomůžeme.

Proč využít služeb MedRoyal? Bude to drahé?

Zobrazit kontakty
1

Zajistíme nejlepšího chirurga pro Váš výkon v rámci České Republiky

2

Zkonzultujeme Váš případ se 2 - 3 plastickými chirurgy a ty Vám podrobně představíme

3

Naše služby jsou zcela ZDARMA, využilo jich za 8 let více než 8500 klientů

Možnosti splátek

Ozvěte se, rádi vám pomůžeme při zajištění úvěru. Zda uhradíte částku najednou nebo preferujete placení na splátky, je jen na vás. Možný je i částečný úvěr.

Financování

Pojištění

Riziko komplikací při výkonu nebo po něm je velmi nízké a společnou volbou toho nejlepšího chirurga děláme maximum proto, aby k ničemu takovému nedošlo. Přesto nemůže žádný lékař komplikaci zcela vyloučit. Pojištění operace dává smysl a pacientů a pacientek, které si svou estetickou operaci pojišťují, stále přibývá. I v tomto ohledu vám budeme rádi nápomocni. Oslovte nás.

Pojištění
Pomohli jste mi najít skvělou kliniku, skvělého lékaře i tým. Vše jsme vyřešili jednoduše na Whatsappu – konzultaci, rezervaci hotelu i způsob financování.
Diana Bratz-Schulz
Mé prvotní obavy brala Elisa vážně. Na vše dokázala odpovědět a vždy mě uklidnila. Společně jsme vybrali vhodného lékaře. Výsledek je skvělý.
Charlotteö Belhaj
Děkuju svému chirurgovi, jeho týmu a koordinátorce z MedRoyal. Vstřícný personál s takovým nasazením a energičností se opravdu jen tak nevidí.
Werner Voig
V MedRoyal se postarali o vše od nabídky až po pobyt na klinice. Pomohli mi i s rezervací hotelového pokoje pro mého manžela, který mě doprovázel.
Maria Schulz
Vše bylo skvěle zorganizováno – jak agenturou, tak klinikou. Po celou dobu jsem se cítila v dobrých rukou. Děkuji!
Bianca Pami
Koordinátorka mi zodpověděla všechny dotazy nejen před operací, ale i po ní. Spojila se s lékařem a vše potřebné zjistila. Zkrátka tu byla vždy pro mě.
Inja Meyerdierks
Maria Schulz

Často se nás ptáte

Jaká je výhoda BodyJet liposukce oproti jiným liposukčním metodám?

BodyJet liposukce je oproti klasickým liposukčním metodám rychlejší, šetrnější (vzniká při ní méně modřin a podlitin) a štíhlejší postavu uvidíte okamžitě po zákroku. Navíc umožňuje i to, že odsátý tuk můžete použít pro formování jiné partie jako je poprsí nebo zadeček. Technologie BodyJet je vhodná pro téměř jakoukoliv tělesnou partii.

Je BodyJet liposukce bezbolestná?

Metoda je invazivní, ale samotný výkon je bezbolestný díky lokálnímu znecitlivění. Během plné narkózy nepociťujete žádnou bolest. Provádí-li se výkon v lokální anestezii, tedy ambulantně, pociťují pacienti diskomfort.

Poptejte nezávazně ty nejlepší lékaře

Získejte zdarma posouzení Vašeho přání od 2 až 3 nejlepších chirurgů do 3 dnů

Nezávazně poptat